Що потрібно знати про підвищену FDIC страхування для пенсійних рахунків

Вперше в більш ніж 25 років, Конгрес підвищив ліміт на федеральному охоплення страхування вкладів, яка захищає від втрат, якщо банківська установа не вдається. Однак, чим вище ліміт страхування поширюється тільки на певні види пенсійних рахунків, що люди можуть мати в банках і ощадних асоціацій застраховані Федеральною корпорацією зі страхування депозитів (FDIC), а також у кредитних спілках застраховані Кредитна Національний союз (NCUA).

FDIC хоче клієнтів банку, щоб дізнатися, що нового і що не змінилося.

1. Деякі пенсійні рахунки в федерально застрахованих банків і ощадних асоціацій скоро будуть застраховані на суму до 250 000, у порівнянні з $ 100 000 раніше. Чим вище страхового покриття відноситься перш за все до традиційних і Рота (індивідуальні пенсійні рахунки). Крім того, включені самостійного Кео рахунків “, 457 план” рахунків для працівників державного управління, і спонсоровані роботодавцем “план з визначеним внеском” рахунків, які самостійного, які в першу чергу 401 (к) рахунків. Загалом, самостійного означає, споживач вибирає, як і де гроші на зберігання.

За новими правилами FDIC, яка набуде чинності 1 квітня 2006 року всі вклади в одному банківської установи, які проводяться в цій широкій категорії пенсійних рахунках підсумовуються і загальна застрахований до $ 250 000, окремо від будь-яких інших депозитів у вас може бути в тому ж закладі.

З FDIC покриття для пенсійних рахунках збільшений до $ 250 000, все більше американців, які покладаються на банківські установи за безпеку і простий доступ буде знати, що більше грошей для виходу на пенсію буде повністю захищений, якщо їхні фінансові установи були на провал. Там також додаткову зручність для людей, які, раніше, можливо, пішов в більш ніж одній установі для забезпечення повного охоплення пенсійним депозитами у розмірі більше $ 100 000.

2. Інші депозитні рахунки як і раніше застраховані до не менше $ 100 000. Однак, як і колись, є способи, щоб претендувати на більш базове покриття на одного застрахованого установою.

Наприклад, чотири категорії рахунків-поточні та ощадні рахунки на ваше ім’я тільки, які не є пенсійні рахунки; поточні та ощадні рахунки проводиться спільно з іншими людьми, бізнес-рахунків, і спонсоровані роботодавцем пенсії участі в прибутку-планів кожного претендувати на окреме страхове покриття у розмірі $ 100 000 (цілих $ 400 000 на сукупності).

Крім того, довірчих рахунків, можуть претендувати на окреме страхове покриття у розмірі $ 100 000 на одного одержувача (не на одного вкладника), якщо виконуються певні умови. І пам’ятайте, за новими правилами, ваше самостійне пенсійні рахунки в тій же установі, застраховані FDIC до $ 250000 окремо від будь-яких інших рахунках ви можете мати там. Це може призвести до плутанини, тому, щоб дізнатися більше про те, як отримати право на додаткове страхове покриття зв’язатися з FDIC, які перераховані нижче.

3. Ліміти страхування, не може рости в майбутньому, але не до 2011 року, якщо на всіх. Новий закон встановлює метод для авторизації збільшення лімітів по всіх депозитних рахунках (в тому числі пенсійні рахунки) кожні п’ять років, починаючи з 2011 року і заснований, зокрема, на інфляцію. В іншому випадку, ваші рахунки будуть продовжувати бути застраховані так само, як описано.