Що потрібно знати перед покупкою індивідуального медичного страхування

Чому Ви повинні купити індивідуального медичного страхування? Ви самозайнятих або ваш роботодавець не надає медичну страховку? Ці питання цілком очевидні, тому що більшість компаній в Сполучених Штатах забезпечити медичне страхування для своїх співробітників. У той же час, багато невеликі компанії не мають цю опцію. Індивідуальні підприємці також повинні купити планів медичного страхування з боку приватних компаній. Чи означає це занепокоєння? Чи вважаєте ви, що громіздка завдання вибрати і вибрати план медичного страхування для ваших потреб? Ось те, що може вивести вас із трясовини.

Коли ви хочете купити те, за що ви будете платити значну суму грошей, кращим варіантом є, щоб навколо магазину, отримати деякі цінові котирування від різних постачальників, а потім виберіть. Те ж саме при купівлі медичного страхування. Просто купують план з дешевим премії не буде відповідати вашим потребам в довгостроковій перспективі. Найкращий варіант, це запитати постачальників проливати деякі цитати перед вами, а потім рішення про те, який з них підходить вам більше всього. Якщо ви відчуваєте, нерішучі про плани або деякі терміни, використовувані ним, скористатися допомогою деяких некомерційних сайтів. Ці сайти надають допомогу в купівлі медичної страховки, якщо ви відповісте кілька питань про вашу сім’ю. Ці сайти заручитися компаній і політики, які краще всього підходить для ваших потреб відповідно до дати, наданої вами.

При покупці загальну політику страхування здоров’я, ви зустрінете двох основних рівнів охоплення. Перший рівень буде базове покриття яких обмежено всі турботи і послуг, пов’язаних з стаціонарне перебування в лікарні, в той час другого рівня буде включати всеосяжний охоплення, який включає в стаціонарної допомоги та послуг, а також послуг, лікарів, лабораторії Тести, рентгенівські промені та інші сканування, і т.д.

Вибір покупки медичного страхування заснована на премію, яку ви готові платити, і рівень медичного лікування зазвичай потрібно. Якщо вам потрібно безперервне лікування, ви хотіли б піти на всеосяжний охоплення, але ви повинні будете заплатити більше премій гроші для цього. Деякі споживачі думають, що наявність долікарської стан дозволило б заборонити їм отримувати хороші і дешеві медичного страхування. Але багато компаній пропонують плани, які підходять для більшості американців. Однак, якщо ви хотіли б піти за нижчими варіанти премію, ви повинні будете вибрати високої франшизи компаній.

Різниця між окремими медичного страхування і страхової групи здоров’я
Купівля індивідуального медичного страхування включає в себе дуже різні політики від покупки групового медичного страхування. Деякі стандартні покриття представлені в страхову групу, як охоплення вагітності та пологах або речовини не будуть розглянуті в індивідуальні плани страхування. У той же час, окремі медичні страхові компанії є набагато більш обмеженим, ніж компаній страхової групи в їх здатність до поширення ризиків, який регулює закономірностями ця політика буде відрізнятися в більшості держав.

Мантра при купівлі індивідуального плану медичного страхування буде обертатися навколо певних чинників:
• Ви хочете зберегти ваш доктор?
• Що таке медична потреба, що Ви і Ваша сім’я в даний час?
• Якою буде ваша витрати за свій рахунок і щомісячних премій та вартості Відповідають вони те, що ви позбавлені від вашого бюджету?
• Який план медичного страхування охоплює як рецепти, рентгенівські промені і т.д.?
• Вам потрібна спеціальність медичної допомоги або безперервне лікування?
Якщо ви впевнені, про ці фактори, ви можете легко вирішите придбати хороший план медичного страхування і забезпечити безпеку медичних витрат до мінімуму.