, Що найшвидший спосіб збільшити продажі призначень

У п’ятницю вдень, я отримав дзвінок від агента, який був агентом кар’єру з великої страхової компанією і вирішив піти незалежним кілька місяців тому. Він подзвонив мені за допомогою, тому що минулого місяця він купив 200 призводить страхування життя і не був задоволений результатами. З тих 200 веде він тільки приступив до 5 призначень на тиждень (23 призначень за місяць), а на ділі зустрівся з тільки 2 з тих людей, щотижня (10 факт знаходить за місяць), а також закриті продажу 1 на тиждень (4 для продажу місяць). І, він хотів знати, де він може купити більше і краще веде.

Поки ми розмовляли, він сказав мені, що більшість призводить лише хотіла, щоб відправити їх цитати. Деякі з них були проблеми зі здоров’ям. І, більше половини з призначень він встановлений, скасував їх призначення або не було “жодних шоу.

Це дуже типовий виклик, який я отримую по кілька разів на тиждень з агентами. Чи є вони покупка призводить, використання прямої поштової розсилки, газетні оголошення або вечерю семінари для потенційних клієнтів, вони тільки отримують 10% до 15% ставка від призначення їх веде. І, у них є багато випадання з призначень вони встановлені. Майже кожен агент я розмовляю з хоче винувато якість їх веде за відсутність призначень!

Як швидко збільшити ваші зустрічі
По-перше, у разі, якщо ви не знаєте, ніхто не хоче зустрітися з “наполегливій” менеджера з продажу, навіть якщо вони знають, що потрібно, і хочете, щоб продукт або послугу ви пропонуєте! Вони всі бояться, що вони будуть штовхнув в покупку чогось, вони не потребують або хочуть. Або, вони бояться, що вони будуть змушені в витрати більше грошей, ніж вони хочуть витратити! По-друге, більшість перспективи зробити припущення, що всі страхові поліси досить схожі один на одного, так що для них це має сенс, щоб просто вибрати найменш дорогою. Ось чому вони будуть давати вам заперечення проти призначення, типу … “Я дуже зайнятий прямо зараз!” “У нас немає грошей!” “Я просто хочу найдешевший політики!” “Просто надішліть мені цитату? “Ці заперечення є природною частиною процесу продажу, і вони дійсно просто можливість для вас, щоб допомогти людям зрозуміти, як цінно ваше обслуговування.

Якщо ви хочете встановити більш і більш продажів призначень, то ви повинні дізнатися, як пройти типові заперечення проти призначення! Ви повинні зосередитися на наданні допомоги ваших перспективи бачити проблеми, з якими вони стикаються, а потім допомогти їм побачити, як вони корисні на зустріч з вами. Ви повинні вміти диференціювати себе від решти частини агентів, які закликають їх. І, це не відбудеться, зосередивши увагу на вашу продукцію, ціни, доходи від інвестицій або ваші облікові дані. Ви повинні допомогти ваші перспективи, щоб побачити «чому» вони мають зустрітися з Вами. Якщо ваші перспективи не бачить у них є проблеми, або по-справжньому зрозуміти глибину їх проблеми, то чому вони повинні витрачати свій час на зустріч з вами?

Наприклад:
Заперечення … “Я дуже зайнятий зараз! Ви можете просто відправити мені цитату? ”

Агенти відповіді … “Г-н Проспект, я думаю, я розумію. Ми всі зайняті, і ніхто не хоче зустрітися з наполегливою людиною продажів, чи не так? І, я можу надіслати вам цитату. Тим не менш, я правильно Якщо ви хочете отримати краще співвідношення ціни і долар?

Перспектива … “Це правильно.”

Агент … Г-н проспекту, я мало чим відрізняється від більшості інших агентів ви зустрінетеся. Я хочу допомогти вам, і переконайтеся, що ви найкраща політика для вас і вашої родини. Є буквально сотні компаній і політика для вас на вибір, з всілякі варіанти. І, не вдаючись у деталі вашої ситуації, я не впевнений, що краще для вас значення, або те, що ви дійсно будете претендувати на. Так що, якщо б я міг, я хотів би зустрітися з вами і вашим чоловіком, в обличчя, перейти на ваші варіанти, щоб переконатися, що ви отримаєте кращі політики та значення для вашої ситуації. Чи має це сенс?

Проспект … “Я так думаю”.

Агент … “Г-н Проспект, якщо я міг би показати вам, як отримати політику ви потребуєте і хочете захистити свою сім’ю, без прийняття яких-небудь додаткових грошей зі своєї кишені, або змінити поточний стиль життя, чи буде це коштує 20 хвилин вашого часу, щоб зібратися разом і поговорити про це? ”

Перспектива … “OK”.

Агент … “Який найкращий день, коли ми зустрінемося?”

Подолання заперечень проти призначення ваша … Перший продаж на перспективу! І, вона вимагає від вас, щоб дізнатися презентації, як і ви для будь-якого виклику продажів. Ви не ввійшли б у призначенні продажів непідготовленими, чи не так?

Те, що ви хочете зробити, це записати найбільш поширених заперечень ви чуєте, по телефону і особисто. Тоді, ви хочете, щоб думати про те, що ви скажете, щоб подолати ці заперечення і запишіть їх. Ви хочете, щоб застосовувати їх на практиці; знаю їх напам’ять, і дізнатися їх настільки добре, що ви ніколи не повинні думати про них, коли ви намагаєтеся встановити призначення. І вони просто стали другою натурою. Роблячи це, ви готові продати призначення, яке дає вам більше шансів на встановлення призначення.

Коли ви знаєте, що сказати, щоб продати призначення, ви дотримуєтеся її, і ви отримаєте гарні на нього, ви можете призначати зустрічі з ‘9 з 10 ‘призводить ви отримуєте. Пам’ятайте, що причина цих людей відповів на ваш лист, оголошення або запрошення, тому що вони зацікавлені і хочете отримати більше інформації про ваш продукт або послугу.

Якщо ви хочете встановити призначення, то ви просто повинні дати їм гарний привід, щоб обрати вас!

* Щоб дізнатися більше про те, що Лью Nason дізнався в його 30-річний досвід і його “знайдені Money Management” програми, будь ласка, використовуйте форум нижче і включають FMM в темі листа.

З повагою в успіху,
Лью Nason
“Дев’ять з десяти хлопець”