Що ж страхового інтересу означає на поліси страхування життя

Люди часто мають багато питань про поліси страхування життя, оскільки, як заплутані і складні ці політика і контракт може бути. Один з найпопулярніших питань, які багато людей, коли справа доходить до страхування життя є те, що страховий інтерес означає, або посилається на у строки і контекст поліса страхування життя. Страховий інтерес належить до тих, які є потенційними бенефіціарами, кровно зацікавлені в житті, а не смерті, про людину, для якого поліс страхування життя було подано. Особи (осіб), яка визначається як страховий інтерес в цих випадках ті, хто буде страждати, або емоційно, розумово, фінансово чи інших причин, випливає з подають заяву осіб, для яких політика застосовується вмирають. Причина цього положення був введений в місце було так випадкові люди не можуть придбати поліси страхування життя для сторонніх і збирати виплати по страхуванню життя, коли людина переходить у смерть. Страхові компанії не зможе залишитися в бізнесі дуже довго, якщо вони постійно виплати кілька полісів страхування життя від однієї людини, особливо якщо ці застраховані були літніми або загрожує неминуча смерть. Ця пропозиція може також допомогти запобігти людей від виймаючи поліси страхування життя на когось, а потім діє в конкретних способів викликати або прискорити смерть цієї людини.

Якщо ви купуєте поліс страхування життя для себе, як часто вважається, що у вас є страховий інтерес, і саме тому ви купуєте політики, оскільки людина не може збирати свої виплати по страхуванню життя, коли вони померлого. Якщо ви купуєте страхування життя для іншої людини, найчастіше вам доведеться довести, що ви повинні бути розглянуті страхового інтересу у страховій компанії. Тобто, ви повинні продемонструвати ваші відносини з особи, для яких ви купуєте поліс страхування життя. Ви повинні мати достатній інтерес до особистості, такі, як конкретні та близькі відносини, шлюб або грошові інтерес з боку спільного підприємства бізнесу. Людини, для яких політика покласти в місце, по суті, повинні бути варто більше для тих, хто кваліфікується як страховий інтерес живим, а не мертвим.

Більшість страхових компаній життя політики вимагатиме страховий інтерес, і деякі з найбільш поширених прикладів страхового інтересу включають дітей, подружжя, батьків, ділових партнерів та інших подібних груп людей. З плином часу все більше і більше постачальників життя страхового поліса стає все більш ліберальної і вільної по відношенню до їх визначення страхового інтересу. Тим не менш, інтерес до яких особа або поліс страхування життя в даний час розробляється ще належить довести. При дослідженні різних полісів страхування життя, важливо спочатку обговорити ваші конкретні види страхового інтересу з представником, який допомагає вам. Якщо компанія не приймає вашу ситуацію та особисті приклади страховий інтерес, немає ніякої причини, щоб пройти через всі документи та фізичних іспитів потрібно. Важливо пам’ятати, що людина повинна бути встановлений як страховий інтерес, коли політика подана, не під час втрати людини або смерті.