Що ж означає для реформи премій Флорида медичного страхування

Одна частина реформи охорони здоров’я, які пройшли в березні минулого року прицілився в полях страховиків здоров’я прибутку. В окремо взятому ринку медичного страхування Флорида (це політика купують ті, без покриття група), премій з медичного страхування для Флориди може виглядати набагато краще для споживачів.

У Флориді, медичні страхові компанії будуть притягнуті до відповідальності на суму премій вони витрачають на охорону здоров’я своїх членів. Якщо їх накладні витрати чи прибутку є надмірними, страховики будуть зобов’язані видати повернення членам. Відшкодувань може прийти у вигляді чеків або кредитів за перевищення новий 80-відсотковий правила в 2011 році, і повернення через не пізніше 1 серпня 2012 року.

Флорида медичних страхових компаній в даний час необхідно провести принаймні 80 відсотків доходів з актуальних медичним обслуговуванням. , Що робить їх на 20 відсотків для покриття адміністративних, збут комісій агентам і брокерам, і рекламу і маркетинг. Звичайно, це коштує, щоб розрізати на їх прибутку. Чи буде страхові компанії повертати гроші, щоб допомогти більш низькі страхові внески?

знижки на медичне страхування для премій Флориди все ще сумніваєтеся

Оскільки закон тепер коштує, чеки на возвращаемую суму повинен бути представлений в влітку 2012 року, але деякі чиновники у Флориді працюють, щоб запобігти поверненню на строк до трьох додаткових років. Прес-секретар Альянсу Флориді для пенсіонерів американці та Флориді Суспільний інтерес Research Group не надто оптимістично. Як колишній співробітник міністерства охорони здоров’я для Флориди, Річард Polangin контролює питання охорони здоров’я. Він тільки очікували краплею повернення в окремо взятому ринку.

При великій кількості робочих місць у Флориді зосереджено на сфері послуг, багато людей не мають охорони здоров’я за допомогою роботи за наймом на основі групових політик. Федеральні державні службовці прогнозується, що цілих дев’ять мільйонів громадян США могли б виграти від $ 1,4 млрд відшкодування. Це добре для нових жителів Флориди, тому що чиновники, що близько половини з тих, хто платить за своє страхування здоров’я буде мати право на відшкодування відповідно до нового закону реформи охорони здоров’я.

скільки у Флориди планів медичного страхування, повернулася в члени?

До реформи охорони здоров’я, чиновники штату Флорида нехай страховики здоров’я тримати набагато більше відсотків своїх доходів витрачати на накладні витрати та / або тримати в якості прибутку. Один з найбільших постачальників медичного страхування, Сполучені охорони здоров’я, тримали 40 відсотків премій, зібраних своїми золотими політики окремих правил торік.

Якщо реформа охорони здоров’я була в місці тоді, 117000 Флорида житель, який купив цю політику насолоджувався б близько $ 38 млн коштує відшкодувань, за даними дослідження інвестиційного Citi.

По всій Флориді, страховики здоров’я зберігається 37 відсотків доходів, які вони зробили на індивідуальні поліси медичного страхування в 2009 році, за даними Державного управління страхового регулювання. Порівняйте це з 11 відсотків, що страховики зберегли групу на медичне страхування для Флориди. Тому що ці політики вже витрачають набагато вищий відсоток доходу від їх членів, ніякі знижки не очікуються на цих планах.

медичного страхування в штаті Флорида бореться знижки

Флорида страховий комісар Кевін МакКарті виступає проти пільг для осіб, які повинні купувати свої власне здоров’я Флориді страхування. За словами Маккарті, страхові компанії можуть вийти з Флориди і залишити жителів без покриття взагалі. Але це не пояснює, як дотримання премії занадто висока для багатьох жителів, щоб бути в змозі дозволити собі трохи краще. Захисники прав споживачів виклали переваги позбавлення Флориді тих страхових компаній, які вимагають надмірних прибутків.