Що ж кризи AIG означати для полісів страхування життя

Новини фінансової кризи глобального страховика AIG було важко ігнорувати. Після того, Федеральна резервна система надала 85 мільярдів доларів кредиту пакет, AIG уникнути банкрутства в короткостроковій перспективі. В обмін, AIG повинна платити високу процентну ставку по кредиту (понад 11%), згодні витіснити її генерального директора і дати гарантує, що рівне 80% власності на федеральний уряд США. Капіталу і ліквідності, з якими стикається AIG призвів до від його впливу поганих іпотечних боргів материнської компанії холдингу AIG.

наслідки для страхувальників

Ви можете мати поліс страхування життя від AIG або однієї з її дочірніх компаній (американський генерал чи США Життя Нью-Йорк). Ці компанії “Капітал і резерви в значній мірі регулюється законами штату. Кожна організація несе відповідальність за свої зобов’язання. Тому страхувальники менш схильні фінансовою кризою материнської компанії холдингу AIG.

Що експерти говорять?

Щоб полегшити страхувальник занепокоєння, американський генерал випустив заяву: “Американський генерал життя добре капіталізовані, щоб відповідати або перевершувати місцеві регулятивні вимоги до капіталу і повністю віддані задоволенню потреб своїх страхувальників у США”

Національна асоціація страхових комісарів (NAIC) опублікував наступну заяву: “У нас є дуже сильний повідомлення для споживачів: Якщо у вас є політики страхової компанії AIG, вони не містять розчинників і мають можливість оплатити претензії”.

Штат Нью-Йорк Страхування комісії зробив аналогічну обнадійливе заяву за CNBC. Паніка страхувальників які скидають свої життя політика буде тільки додати до підриву фінансових активів і доходів від AIG, посилює проблему.

гіршому випадку

Але з переднім сторінці заголовки і поглиблення фінансової кризи, споживачі як і раніше невизначеним і турбується про свою політику. Що таке в гіршому випадку? Якщо AIG або будь-якої страхової компанії йде неплатоспроможним, у кожної держави є страхування життя гарантію коштів. Держава, по суті, взяти на себе компанія і нести відповідальність за зобов’язання, як правило, до $ 300 000 від втрати годувальника, залежно від стану. Страхувальниками є першим у черзі на будь-які активи страхової компанії володіє. Зусилля, щоб їсти книга політики поглинені одним або групою страхових компаній.

Що я повинен робити?

Споживачі купують страхування життя для душевного спокою і новини можливої ​​фінансової неспроможності не дають багато світ. Але перш ніж приймати необачне рішення, розглянути всі варіанти і не панікуйте. Деякі споживачі хочуть, щоб відмовитися від свого охоплення і замінити його на інший політики з більш стабільною страхової компанії. Тим не менш, це не може бути у ваших інтересах, особливо якщо ваше здоров’я змінилося з тих пір ви за вашу політику, ти старший, тому політика може коштувати більше, і немає ніякої гарантії, що компанії потрібно виконати переключення, не матиме фінансових питання їх власний в майбутньому.

У більшості випадків має сенс перечекати цю бурю. Якщо ви переконані, що ви хочете внести зміни або просто потребують завіренні, Зверніться в страхову професіонала, який представляє багато страхових компаній і може допомогти вам зібрати загальний план страхування. Розглядаючи вашу політику, ви можете вирішити, вам потрібно більше або менше страхової. Промінь надії для багатьох споживачів є в даний час вони звертають увагу на свій страховий портфель, щоб переконатися, вона задоволення їхніх потреб.
2008, reliaquote страхових послуг, ТОВ