Що ж доступність акт має в магазині для Колорадо

Тепер Coloradans доведеться платити менші внески завдяки доступних медичних закону. Очікується, що ставка страхових внесків знизиться на 14 – 20%, коли здоров’я реформи проводяться. Це фактично означає, що тепер ви будете платити $ 1510 – $ 2160 в якості премії для вашої родини.

Зниження ставки страхових внесків акредитована з двох причин – а) вона охоплює все більше людей, реформи на ринку і тим самим збільшує конкуренцію на ринку і б) це економить адміністративної відповідальності.

Не тільки премій, реформи виграють штаті Колорадо і в інших відносинах. Ось поглянути на деякі з них: –

• 500000 даний час страховки Coloradans буде мати доступ до висвітлення з новою реформи охорони здоров’я на місцях. В даний час число незастрахованих жителів, за оцінками, становить від 750 000 – 770 000.

• 90 800 малих підприємств в штаті б вигоду від меншого кредитного бізнесу податок, що б зробити його простіше для роботодавців надавати страхування своїх працівників. Ці малі підприємства були раніше близько 18% більше, ніж великі підприємства за той же обхват.

• 2900000 Coloradans не доведеться турбуватися про їх освітлення працює, оскільки не було б ніякого життя обмеження на охоплення надаються. Це врятує їх від величезних медичних рахунків і поза кишенькові витрати.

• $ 5000000000 тимчасові програми раннього пенсіонера стабілізується раннього охоплення пенсіонера і переконайтеся, що фірма забезпечує покриття всіх тих, хто пішов у відставку. Компаній, союзів, державних і місцевих органів влади матимуть право на вигоди, які звертатимуться до понад 62 700 осіб.

• 18 600 осіб і організацій в штаті Колорадо тепер матимуть економічний доступ за допомогою освітлення їхніх батьків. Ефективні з 23 вересня, плани і страховики повинні дозволити дітям залишитися в охопленні їх батьків поки вони не стають 26.

• Колорадо має фінансування в розмірі 90,3 млн. доларів для покриття незастрахованих жителів вже існуючих медичних умов за допомогою високих ризиків програму, яка фінансуватиметься виключно за рахунок федерального уряду. Програма буде у веденні федерального уряду, якщо держава обирає не запустити його.

• Діти тепер можуть більш заперечувати покриття на основі вже існуючих медичних умов. Це відбувається, як полегшення тисячам батьків по всій Колорадо.

Закон буде приносити більше фінансування для Community Health центри та Національна служба охорони здоров’я корпусу, починаючи з October1 2010 року.

Колорадо, в перший раз, також буде мати можливість Medicaid для всіх малозабезпечених верств населення, незалежно від віку, інвалідності або сімейного стану.

Закон також дає людям свободу тримати план, якщо їм це подобається. Вибір пацієнта лікарі також будуть захищені в даному законі. Ніякого попереднього дозволу не потрібно для надання невідкладної допомоги або якщо жінка хоче бачити акушером-гінекологом.

Мова йде не тільки про числа. Нові плани реформи охорони здоров’я зробить покриття більш доступним і зробити страховий ринок більш конкурентоспроможним. Це дасть та ж купівельна спроможність окремих осіб, сімей та власників бізнесу, щоб вибрати план, який відповідає їх потребам.