, Що впливає на вартість страхування автомобіля

Страхування автомобіля турбує багатьох автовласників і водіїв, не тільки нові. Деякі люди роблять помилку отримання, для будь-якого типу покриття агента їм подарунки. Багато довірливі клієнти легко отримати неправильний таким чином. Вони в кінцевому підсумку платити невиправдано високі премії, не розуміючи свою помилку. Деякі автовласники могли б зробити з низькою страхової вартості автомобіля, але, вони заманили, щоб політики, які більше, ніж їм потрібно.

Державні вимоги диктують вид страхування громадяни повинні отримати. У цьому випадку, ваш вибір почасти впливом того, що ваша держава вимагає. Як правило, страхування відповідальності потрібна, але деякі держави вимагають інших типів, а також. Нові власники автомобілів повинні знати, що мінімальна страхове покриття автомобіля вимагає їхній стан. Мінімальна вимога буде диктувати мінімальна вартість страхування ви повинні платити.

Є багато інших факторів, щоб розглянути. Зверніть увагу, що ціни варіюється від компанії до компанії. По магазинах навколо для конкурентоспроможної політики це добре, тому що ви познайомитеся з компаніями, які надають хороші угоди.

Яку машину Ви керуєте?

Провайдери будуть дивитися на вашу машину при призначенні вартість страхування. Дорогі автомобілі пов’язані з високими цінами. Високопродуктивні транспортні засоби також дороги, щоб застрахувати. Тим не менш, автомобілі з функціями безпеки приваблюють низькі ціни. Автомобілі з протиугінних функцій, менш імовірно, щоб бути частиною претензій статистики. Вибрати автомобіль, який не схильний до крадіжки і той, який має функцію безпеки. Недорогого автомобіля може зробити вас право на отримання дешевого автомобіля.

Де ви живете?

Є міста і держави, коли виникають вандалізму та крадіжок автомобілів висока. Якщо ви живете в цих державах, ви можете бути змушені, щоб отримати повне покриття автомобіля, так що ви можете бути компенсовано в разі, якщо Ваш автомобіль отримує пошкодження від божевільних злочинців. Дешеве страхування автомобіля для чоловіків і жінок навряд чи в ризикованих штатів і міст. Якщо ви живете в міській місцевості, ви, швидше за все, отримає дорогою. Більшість дорожньо-транспортних пригод відбувається в міських районах.

Як часто ви водите машину?

Провайдери також подивитися на частоти збудження власника транспортного засобу. Ваші шанси досягнення аварії або пошкодження автомобіля високі, якщо ви використовуєте його часто. У цьому випадку страхова компанія буде поставити високу премію на охоплення. Навпаки, якщо ви використовуєте тільки ваш автомобіль по вихідних, ви можете скористатися більш дешевої страховки.

Крім частоту вашого водіння, місця ви берете свій автомобіль, також розглядаються. Місцеві провайдери покриття авто знати, де зони ризику в містах. Якщо ви проходите через ці області часто на вашому шляху на роботу або в інших місцях, ваша страхова вартість підвищується.

Чи є у вас DWI / DUI записи?

Компанії не можуть довіряти тому, з недосконалою запису водіння. Поліцією було зареєстровано водіння під впливом алкоголю або наркотиків або підняти покриття Премії, однак, не назавжди. Судимості приваблює низька вартість страхування.

інші фактори

Є й інші чинники, які впливають на ціни в деякій мірі. Це ваші вік, стать, академічна успішність, роботи і сімейного стану.