Що ви можете зробити, якщо ви не згодні з вашою MOT

Будь у Великобританії з автомобілем, який буде вестися на дорогах повинні тримати його в стані справно. Як тільки носій буде три роки, вона повинна мати MOT тест завершений, щоб це дійсно справним. MOT тест використовується для перевірки як екологічні, так і дорожніх стандартів безпеки.

Якщо автомобіль проходить, то власник не їсти проблема. Якщо автомобіль не вдається його MOT тесту, то необхідні ремонтні роботи повинні бути зроблені. Що відбувається, коли власник автомобіля не згоден з результатами тесту MOT свого автомобіля? Що він може зробити, якщо він не згоден з його MOT результати тесту?

привабливим невдалого тесту MOT

З ремонтом що вийшов з ладу транспортного засобу повинні бути зроблені після завершення MOT тесту, важливо для власника з машини, щоб поговорити з представником на станції негайно. Невиконання цієї вимоги може призвести до ремонту завершується, незважаючи на вашу стурбованість з приводу випробувань або виникли у Вас питання про результати.

Якщо власник транспортного засобу, який не вдалося пройти безпеки та екологічних стандартів хоче оскаржити результати решти, він повинен заповнити спеціальну форму, відому як форма VT17. Це звернення формі, передбаченої в будь MOT випробувальної станції оскаржити результати тестів. Ця форма може бути отримана через інтернет або по VOSA дзвін. Контактна інформація для VOSA (транспортного засобу та агентства Безпека оператора) офіс, розташований найближче до станції повинні бути видна на станції ТО.

Привабливість форми повинні бути заповнені і отримані протягом 14 робочих днів з дати проведення тесту. VOSA потрібна повна вартість тесту в цей час для того, щоб обробляти претензії. Якщо апеляція проходить заслуги і буде схвалений, то автомобіль буде заплановано на другу перевірку. Частини тесту плати, який був представлений також будуть відшкодовуватися осіб, чиї звернення були успішними.

привабливим MOT тест, який проходить помилково

Як не дивно, деякі автотранспортні засоби будуть проходити ТО їх випробування з честю, незважаючи на те, що їх власники не вважають, що вони повинні були пройти. У подібній ситуації, автомобіль, можливо, проблема пов’язана з корозією на транспортному засобі. У цьому випадку, менш ніж за три місяці, має бути, пройшло з тих пір тест MOT була завершена. Якщо деякий інший тип проблеми було відзначено з автомобілем, менш ніж за 28 днів може пройшло з моменту первісного випробування МОЛ для цього періоду часу.

Після VOSA отримала скаргу, вона буде визначити, чи дійсно транспортний засіб дослідження необхідно перевірити, спрямованими проти безпеки та екологічних стандартів. Якщо він приймає скарги і згоден з власників транспортних засобів, призначення буде заплановано протягом найближчих п’яти робочих днів. Копія звіту про перевірку буде приділено власника будь-якого автомобіля, який піддається цій процедурі. Звіт повинен включати список дефектів, які були виявлені разом з будь-якими давав поради. Будь-які дії, які ви приймаєте буде повністю самостійно.

Intro: MOT випробування вимагаються за законом. Вони розроблені, щоб тримати дороги безпечними, гарантуючи, що тільки безпечні транспортні засоби наводяться на них. Що ви можете зробити, якщо ви не згодні з результатами тесту для вашого автомобіля?