Що ви можете зробити, щоб знизити Страховий Дім

Побутова страхування є необхідністю, ви не можете навіть купити будинок без нього в більшості місць! Які і скільки страховий дім ви купуєте робить великий вплив на ваш гаманець, як зараз, так і у випадку вам потрібно подати позов. Що ви можете зробити, щоб заощадити гроші? Куди поїхати?

Два види Страховий Дім

Вам потрібно буде придбати два страхових полісів, по одному для вашого будинку, і окрема політика охоплює його зміст. Ці, як правило, дві окремі політики. Поліс, який покриває ваш будинок може поширюватися також на будь-які інші господарські будівлі на вашу власність. Поліс, який покриває ваше домашнє майно не буде як правило, охоплюють володінь, які не завжди перебувати у вашому будинку, наприклад, ювелірні прикраси та ноутбуки. Можливо, вам доведеться придбати третю політику, щоб покрити ваші “Мобільний” володінь.

Страхування Вашого будинку і господарські будівлі

Заходи ви вживаєте, щоб знизити витрати на страхування житла відрізняються від тих, застрахувати своє домашнє майно. Багато банків, які видають іпотечні кредити також вказати, який страхової компанії ви повинні використовувати. Це може бути добре, якщо вони хочуть використовувати деякі страхові компанії, тому що це надійний і авторитетний. Або це може бути погано. Існує завжди ймовірність того, що вони просто мати справу зі страховою компанією, що не викладаються економії для вас в будь-якому випадку. Щоб захистити себе, знайти прийнятний варіант як кредиторів, так і страхових компаній. Таким чином, ви будете мати гарне уявлення про те, скільки повинен коштувати покриття.

Після того як ви вкажуть на хороший страхової компанії, ви можете розглянути можливість використання їх для всіх ваших потреб страхування. Швидше за все, ви можете отримати кращі ціни, якщо ви використовуєте їх для різних типів покриття. Вони хочуть, щоб ваш бізнес, і це заощадить вам деякі бухгалтерські якщо ви тримаєте все, що ви політик під одним дахом.

Сума страхового Ви купуєте для захисту вашого нового будинку визначається його вартістю на момент купівлі. Час йде, ваш будинок, ймовірно, збільшуватиметься в ціні. Переконайтеся, що ваш охоплення збільшується. Це помилкова економія, щоб під-застрахувати свій будинок, особливо поки ви ще погашенні кредиту!

Один хороший спосіб заощадити гроші на політику, встановивши перевищення ви платите у відповідності з політикою за найвищими ви можете собі дозволити. Надлишок сума, яку ви платите, якщо у вас є, щоб зробити заяву. Страхова компанія платить за Претензії вище надлишкова до максимального охоплення. Тому, чим вище перевищення ви вирішите, що ви можете собі дозволити в разі виникнення претензії, тим нижче ваші премії будуть.

Страхування Вашої домашнє майно

Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб заощадити гроші на страхування домашнього майна. По-перше, не варто занадто застрахувати. Це загальна помилка людей. Ви не можете вимагати для елементів, які не мають, так що ви будете просто викинути гроші на вітер кожен місяць. Підвести підсумки свою власність і забезпечити відповідним чином. Деякі компанії вимагають пристроїв безпеки, перш ніж вони навіть застрахувати вас. Інші знизить ваші премії при встановленні додаткових пристроїв безпеки. Це гарна ідея, щоб поглянути на розбивку витрат на придбання та встановлення цих пристроїв. Ви страхова компанія може дати вам уявлення про те, скільки ви можете заощадити на вашої політики.

Після того як ви подивіться на вашу політику, ви можете знайти ще більше способів заощадити, за рахунок скорочення деяких видів покриття, які не є необхідними, і збільшити надлишку. Економія на страхуванні є предметом своєї інформованості, і тримати ваш покриття до дати і відповідні вашому способу життя.