Що вибрати – групові або індивідуальні плани

Там дуже багато дискусій навколо теми страхування для здоров’я, особливо коли це стало настільки дорогим, щоб отримати належне освітлення в ці дні. Це стає ще важче знайти правильний план, тому що є так багато варіантів, і ви не знаєте, з чого почати. Але одним з найбільших дебатів, що стосуються планів в галузі охорони здоров’я, звичайно, суперечки між захисниками індивідуальної та групової плану. Один табір стверджує, що плани групи є кращим способом, щоб отримати більш низькі ставки при страхуванні вашого здоров’я. Інший табір стверджує, що тільки індивідуальний план може задовольнити вашим потребам страхових адекватно. Так чи є правильно чи неправильно в цьому нескінченному суперництві?

Давайте спочатку подивимося плюси і мінуси кожного типу плану і нехай вам вирішити, що більш адекватною для особистих потреб страхування. Як ви можете здогадатися з назви, основна відмінність між планами індивідуального і групового здоров’я є кількість людей, включених в страховий поліс. З групою плани, які ви може охоплювати всю вашу сім’ю або весь офіс під ту ж політику, в той час як індивідуальний план має справу тільки з одним клієнтом.

У зв’язку з великим числом клієнтів включали, групові плани, як правило, набагато дешевше, ніж індивідуальні плани. Там немає необхідності у видачі різних контрактів і створити кілька облікових записів у групі плану. Єдиний план охоплює всі особи, включені в тих же умовах. Це робить його набагато легше для страхової компанії для обслуговування такого плану, тому вони, як правило, дешево. Крім того, в більшості компаній в США, група планів медичного страхування повністю або частково оплачуються роботодавцем, що робить цю форму медичного страхування дійсно привабливим з точки зору витрат. З іншого боку, з групою планів ви отримуєте стандартний набір речей, які покриваються, яка рідко має справу з серйозними або вже існуючими умовами. Все, що виходить за межі стандартного набору послуг доведеться оплачувати з власної кишені.

Індивідуальні плани, з іншого боку, пропонують набагато вищий ступінь налаштування, що дозволяє адаптувати ваші політики для ваших потреб. Це означає, що у Вас є конкретні проблеми зі здоров’ям або потреби певні іспити і консультації фахівців частіше, ніж інші, ви можете зробити свою політику платити за ці речі. З іншого боку, така гнучкість приходить за ціною, яка не кожен може собі дозволити. Маючи окремий договір з кожним клієнтом і забезпечення індивідуального підходу до його або її потребам коштує більше для страхової компанії, і це відображено в преміум-клієнт платить за те, що індивідуальним планом.

Отже підведемо підсумки фактів. Якщо ви шукаєте дешеві медичного страхування і не турбують проблеми зі здоров’ям або, як правило, у здорової людини, який не йти до лікаря часто, ви будете вигоду від своєї частини плану страхової групи. Час від часу вона не може коштувати вам майже нічого, якщо ваш роботодавець досить щедрий, щоб оплатити всю премію. Але якщо у вас вже існуючих умов здоров’я і потребують допомоги певних фахівців або за рецептом ліки на регулярній основі, то це було б краще мати індивідуальний план медичного страхування. Це буде коштувати вам більше, але буде надавати всі покриття вам потрібно.