Що вашої політики містять

Сьогодні, маючи ваш автомобіль застрахований є необхідністю, якщо ви хочете зберегти прохолоду закону. За кермом автомобіля з без страхування навіть на один день досить ризиковано, оскільки ви можете зіткнутися з здоровенний штраф, призупинення ліцензії і навіть деякий час у в’язниці, залежно від штату, де ви попалися. Крім того, страхування автомобіля є дуже ефективним інструментом захисту Вас і деякі з ваших активів, якщо щось відбувається на дорозі. Він платить за шкоду, ви ставите на інші транспортні засоби, інфраструктуру і травм ви випадково доставити людей в інших автомобілях, а також. Без страховки платять за таку відповідальність буде коштувати вам дуже дорого.

Відповідальність частиною страхового поліса платить за травми і збиток ви доставити іншим, перебуваючи у вині. Це основний тип покриття, що входить до складу всіх страхових полісів. Страхування відповідальності ділиться на два типи: тілесних ушкоджень і матеріального збитку. Покриття тілесне ушкодження, як ви можете здогадатися платить за шкоду, ви ставите в результаті нещасного випадку іншим, і, як правило, встановлюється як на одну людину в аварії значення. Матеріальні збитки платить за пошкодження іншого транспортного засобу або інфраструктурою (паркани, стовпи, знаки і т.д.). Кожна держава встановлює страхуванні відповідальності мінімумів, що будь-яка політика повинна відповідати. Тим не менш, рекомендується, щоб ви купуєте більше цього покриття для того, щоб переконатися, що серйозні аварії будуть покриті в повному обсязі.

Освітлення зіткнення відшкодовує витрати на ремонт Вашого автомобіля після аварії. Вона розглядається в якості найдорожчою частиною будь-якої політики. Страхові компанії не дуже задоволені для оплати витрат на ремонт, особливо, коли вони перевищують фактичну вартість автомобіля. Коли це трапляється, більшість страхових компаній, як правило, охоплює тільки фактична вартість автомобіля, так як це набагато дешевше, ніж платити за весь ремонт. Всебічний охоплення платить за пошкодження вашого автомобіля на дорозі, крім зазначених у пряме зіткнення з транспортними засобами, за винятком стихійних лих, пожеж, крадіжок і вандалізму.

Незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів охоплення платить за пошкодження вашого автомобіля, заподіяну автотранспортними засобами, що не мають ніякого або недостатнє охоплення автострахування. Беручи той факт, що важко знайти дешеве страхування автомобілів в ці дні, і багато водіїв вважають за краще їздити без страхового покриття, даний вид страхування особливо корисно. Крім того, розглядаються у випадках блискавичний водіїв, коли інша сторона загинула зі сцени відразу після аварії.

Є додаткові конкретні типи покриття, які захистять вас від певних загроз, таких як пожежа, торнадо, землетруси і повені. Однак ці типи покриття буде коштувати вам додаткових грошей і зробити ваше авто страховий поліс дорожче. Так що якщо ви шукаєте недорогий політики, то ви напевне не потрібні ці типи покриття. Але якщо ви хочете, щоб переконатися, що ваш автомобіль буде застраховані від різних небезпек, то ви повинні думати про те, щоб один з цих додаткових видів покриття, згідно нашим потребам.