Що вашої домовласників страхування

Є багато речей, які слід враховувати при купівлі страхування житла, ось кілька речей, щоб шукати, коли знайти правильну політику.

власники будинку страхуванні відповідальності

Страхування цивільної відповідальності є дуже важливим для покриття домовласника, оскільки вона допомагає захистити господаря і сім’ї від фінансової катастрофи, якщо хтось позову до суду проти політики власника будинку, подає до суду на домовласника або якщо суди утримуйте домовласника юридичну відповідальність за чужу травми або пошкодження майна . Стандартний ліміт відповідальності за більшість полісів складає $ 100 000, але багато людей вважають, що додаткова захист необхідна, особливо якщо домовласник має значні активи.

Для невеликого збільшення премії, додаткові $ 300 000 до $ 500 000 може бути отримана. Страхування відповідальності захищає трьома способами: особиста відповідальність, збиток майну інших осіб, і медичні витрати за травми інших.

Ще один спосіб захисту активів одного є розгляд Umbrella політики, яка зазвичай додає $ 1 млн. (або, можливо, більш) понад страхування цивільної відповідальності на майно домовласника і політики автомобільного страхування. Це також поширюється на позови виключені із самих основних політики, такі як наклеп, наклеп, наклеп і душевні страждання.

Наприклад, більшість політики забезпечують страхування відповідальності, яка охоплює не тільки нещасні випадки, які відбуваються на застраховане майно, але нещасні випадки, які відбуваються в інших місцях. Якщо сім’я собака вкусив сусіда перед будинком іншого сусіда, наприклад, політики домовласника власника собаки зазвичай буде компенсувати сусідові за травми і необхідні медичні витрати. Для отримання додаткової інформації по страхуванню власників будинку відвідати наш сайт нижче спеціаліста.

крадіжки від приміщення

Більшість політики автоматично застрахуватися від втрати особистого майна, навіть якщо це майно не на застрахованому приміщенні, коли воно втрачено. Якщо один йде в аеропорт з кількома валізами і вони вкрадені, це, ймовірно, покрита. Поговоріть з вашим агентом та / або вашої страхової компанії для деталей.

додаткові витрати на проживання

Інша автоматична користь якого багато домовласників не знають чи охоплення витрат на проживання, якщо закритих приміщеннях пошкоджена до такої міри, що нежиле. Необхідно не тільки політики оплатити вартість відшкодувати збиток у житло, але він також повинен відшкодувати домовласника додаткових витрат, життя в іншому місці в той час як ремонти робляться.

що може домовласника зробити, щоб підготуватися?

Як хтось з’ясувати, що є і що не поширюється? Читайте нашої політикою ретельно. Це навряд чи буде весело читанні, але гарною новиною є те, що якщо один читає і розуміє свою політику перед годуванням, це знання може врятувати несподівані фінансові втрати При виникненні проблеми. Це завжди краще поговорити зі своїм страховим агентом або компанія, що видала політики для деталей.

Розуміння вашого будинку власників страхового поліса найкраще виконувати перед позов. У разі утримання, предметів у кімнату за кімнатою важливо мати таку інформацію, як дату придбання, серійний номер, первісна вартість кожного елемента і його короткий опис. Стрічку відео або фотографії може бути дуже корисним поряд із запасами. Ці предмети повинні зберігатися в безпечному місці, наприклад сейф в установі банку або позичково-ощадні, а не в будинку, тому що, якщо будинок зруйнований, швидше за все, інвентаризації та відповідної фотографії або стрічки також можуть бути знищені.