Що б ви хотіли знати про страхування домовласників

Тепер, коли ви зробили з вашою виплати по іпотеці і будинок, без сумніву, ваш, це раз, коли ви думаєте про основні ризики вона піддається.

Але просто думаючи про це недостатньо, домовласники купують страховий поліс буде гарантувати, що ваш піт вже більше двадцяти років будуть захищені.

Він охоплює будинок і все майно ви зберегли в ньому, а також збитки, викликані катастрофічними подіями, як повені і землетруси, але є винятки.

Можливо, вам потрібні, щоб передбачити, що між двома часто відбувається у вашому районі проживання, скажімо, повеней та купити поліс для нього, тобто якщо ви не можете дозволити собі те й інше.

Це не може бути до вас, щоб вирішити, страховик, можливо, вже заданий цим і, якщо ваше майно формально обраний як в певній частині небезпеку повені, необхідно отримати страхування від повені.

Жителі в таких областях, несуть відповідальність за застосування та отримання цього покриття, хоча федеральний уряд забезпечує більший захист від повеней, тому що це те, що ви не можете знайти в стандартній політики домовласників.

Страховик також охоплює вас за фізичне і майновий збиток вас та членів вашої родини може призвести до третіх осіб. Технічне обслуговування Вашого будинку може бути залишений для вас, як домовласника.

Таке може включати в себе такі речі, як одяг, машини і меблів серед інших особистих речей.

Тим не менш, ця політика буде часто обмежують освітлення на деяких спеціальних предметів, як ювелірні вироби, наприклад, той, хто потребує цієї додаткової страховки за цими пунктами може досягти його за додаткову плату.

Він захищає Вас від різних заходів, у тому числі блискавкою, грабежу, пошкодження, урагани, пожежі і вибухи і так далі.

При виборі страховика домовласників, є ряд речей, які ви не повинні ігнорувати, як і його компанії з точки зору фінансових фондів і, якщо це законно чи визнаних законом.

Кожен раз, коли люди застосовують для таких важливих планів, як іпотека, страхування, інвестиції в акції, вони цінують ефективність і бойовий склад послуг, що надаються.

Ось чому ви повинні зробити те ж саме при пошуку страховика для вашого будинку. Дізнайтеся, як легко можна зв’язатися з ними в разі розбіжності з питань політики з плином часу і як швидко такі розбираються.

Ви не можете вчитися у них, але й інші люди, які застрахували свої будинки з тим же страховиком тому що ця компанія просто в бізнесі і повинні проповідувати тільки гарні новини, щоб не піти вниз!

Ваша покриття повинні йти з вартість вашого будинку. Домовласники Страхування не може покрити ділянку ваш будинок побудований на, тільки структуру і, отже, їх премій сума не могла перевищувати суму іпотечного кредиту.

Якщо у вашому будинку насправді страждає від втрати, ваш страховик буде шанувати заміни покриття, сплативши витрати на заміну свою власність, як це було трохи раніше, ніж втрати в поточних цінах.

Вам потрібно лише зосередитися на боротьбі Вашим досвідченим володіти такими активами, як варто ваш будинок, то цікаво, як би ви себе почували, якщо воно було зруйновано або пошкоджено грабіжниками.

Я впевнений, що вам буде потрібно не більше лекцію, але вирішили купити політики домовласників страхування зараз!