, Що Остін страхового бізнесу мені дійсно потрібно

і що ви можете розумно обійтися?

В ідеальному світі Остін підприємці можуть дозволити собі всеосяжну бізнес Остін програму страхування, яка захистить вас від будь-яких мислимих експозиції. (Я думаю, що це той же самий світ, в якому у вас є необмежене фінансування, 48 години на добу, і клієнти, які повзають по гарячому вугіллю, щоб купувати у вас)!

У разі, якщо ви не зовсім в цій ситуації деякі важливі рішення мають бути зроблені. Переконайтеся, що ви освічені люди. Більшість компаній, які самонастроювання не мають грошового потоку для передачі через кожні ризику страховий поліс бізнес Остіні. Так що страхове покриття робить Остін запуску (або будь-який бізнес в цьому відношенні) дійсно потрібно?
Це, очевидно, залежить від вашого бізнесу. Нам потрібно переконатися, що ви діагностувати, перш ніж призначати. Перший крок, щоб почати з оцінки потенційних ризиків. Цей процес допомагає виявити ряд питань, включаючи дотримання нормативних вимог, ризиків, пов’язаних із співробітниками, потенційних зобов’язань третіх осіб, майнові ризики, контрактні ризики і погрози на чистий прибуток.

Як тільки ця оцінка була завершена (і у вас була можливість на практиці деякі з цих дихальних вправ … Ви, що … ті, які, як передбачається, заспокоїти вас і зменшити ваше кров’яний тиск), ви можете потім, за допомогою сертифікованих Страховий Радник, приймати обгрунтовані рішення, які допоможуть пріоритети ними, а також допомагають відповісти на наступні питання:

Які ризики являють собою безпосередню загрозу?
Які ризики найбільш ймовірні?
Які ризики буде найважчим?
Які ризики ми можемо дозволити собі, щоб зберегти або самостійно застрахувати?
Які ризики можуть бути розумно уникнути?
Які з них можуть бути пом’якшені або зменшити?
Які з них можуть бути передані контрактом?
Які ризики мені потрібно передати через страхового бізнесу?

Остін страховий бізнес тільки одна частина управління ризиками та захисту вашого бізнесу. Інші засоби захисту слід вивчити, перш ніж сліпо купівлі страхового поліса.

Доброю новиною є те, що за допомогою до професіоналів, (зачекайте … це звучить не зовсім правильно …), доступно і в більшості випадків коштує не більше, ніж випадковим покупку страховки від когось через Інтернет.

Тут наводиться короткий виклад деяких з типів покриття необхідно оцінити для вашого страхового бізнесу Остін:

Остін загальне страхування відповідальності

Широка торговельна політика, яка охоплює відповідальність експозицій бізнесу, які не виключені. Покриття зазвичай включає в себе відповідальність за якість продукції, виконаних операціях, приміщень і операцій, а також особисті та реклами травми. Рекомендується, щоб всі підприємства операційні має загальної сфери відповідальності на місці.

Політика власників бізнесу

Страхування Остін ділової політики, яка поєднує майна, відповідальності та припинення діяльності покриттів для малого та середнього бізнесу. Покриття, як правило, дешевше, ніж при покупці через окремі страхові поліси. Політика власників бізнесу, як правило, доступні для підприємства і галузі, які зазвичай розглядаються як мають відносно низьку потенційними зобов’язаннями.

Остін компенсаційні виплати працівникам та відповідальності роботодавців

Це покриття платить за медичну допомогу та фізичної реабілітації співробітників травму на роботі і допомагає замінити втрачену заробітну плату, поки вони не в змозі працювати. Крім того, це покриття захищає роботодавця від судового переслідування з боку постраждалий працівник у більшості випадків. Часто забувають експозиції для компаній, які працюють головним чином службовців є потенційною травми працівникам під час водіння своїх автомобілів у справах компанії. Це може бути також просто, як співробітник водіння продажів виклик, банку або магазині канцелярських товарів. Якщо у вас є співробітники дуже важливо, що ви захищаєте цю важливу охоплення.

страхування професійної відповідальності Остін

E & O страхування покриває професіоналів за халатність і помилки або упущення, які ушкоджують їх клієнтів. На додаток до покриття ліцензованих фахівців, таких як бухгалтери, юристи, страхові агенти, архітектора та інженерів, щоб назвати кілька, технологічні компанії часто мають професійного досвіду відповідальності. Як правило, це пов’язано з тим, що загальну політику відповідальність виключає пошкодження даних. Технологія E & O може захистити вашу компанію в разі, якщо ваша недбалість, помилки та упущення призводить до пошкодження даних третіх осіб. Рекомендується, що всі професійні і технологічні компанії мають E & O охоплення. Зв’язатися з представником сьогодні для отримання додаткової інформації страховий бізнес.

Остін парасольку страхування

Цей бізнес Cedar Park страховий поліс забезпечує покриття збитків вище межі основної політики чи політики, такі як спільної відповідальності, відповідальності роботодавців та автомобільної відповідальності. У той час як це відноситься до втрат на суму в доларах на базової політики, з точки зору охоплення іноді ширше, ніж в основної політики. У зв’язку з непередбачуваним характером журі нагороди, рекомендується, що ваш бізнес програми страхування мають це покриття.

Остін зайнятості практики страхування відповідальності

Зайнятість практика страхування відповідальності для роботодавців, який охоплює зайнятості відповідні зобов’язання, крім податку на робочому місці травми. EPLI покриє судові витрати і збитки для костюмів, таких як неправомірне припинення, дискримінації, сексуальних домагань та інших передбачуваних порушень законних прав працівників. Хоча тільки три відсотки практик найму позови йдуть на користь позивача, середня вартість захистити себе в один з них є більш ніж $ 200 000.

Остін комерційна політика авто

Цей вид страхування Остін ділова політика передбачає страхування відповідальності тілесних ушкоджень і матеріального збитку, за шкоду / пошкодження страхувальник викликає комусь ще. Медична платежів або особистого захисту травми (PIP) для лікування травм водія і пасажирів автомобіля страхувальника також пропонуються. Додаткові покриття власності за шкоду, заподіяну застрахованим автомобілям, також доступні у вигляді зіткнення, за збиток, нанесений автомобілю страхувальника від зіткнення і всеосяжного за збиток, що наноситься автомобілем страхувальника, що не відносяться до зіткнення з іншим автомобілем (у тому числі збиток від пожежі, вибухів , землетруси, повені і заворушень), та крадіжки. Незастрахованих автомобілістів охоплення, для витрат, пов’язаних з ДТП за участю втеча водія з місця дорожньо-транспортної пригоди або водієві, який не має страхування, також рекомендується.

Такими є лише деякі з покриттів Остін Страховий бізнес. Якщо у вас є питання, не соромтеся, щоб зв’язатися з Inspire Страхові рішення, ваше універсальне рішення для всіх ваших потреб Остін Страховий бізнес.