Щоб уникнути непорозумінь

Це сумний факт життя, але більшість людей не знають, що саме вони купують, коли вони платять за страховий поліс. Зокрема, це проблема мови. Ринок страхових послуг вірить в адвокати просять писати політики з використанням конкретної складною формою мови. Навіть зі словником в руці, це може бути важко зрозуміти, що все це означає. Останнє все до руками вниз мудрість від сім’ї і друзів. Якщо вам пощастить, що вони говорять вам багато в чому правильно. Інше все одне велике непорозуміння. Давайте не часто зустрічається випадок. Ви купуєте новий автомобіль і кілька тижнів тому, він склав. Ось тестовий питання. Чи буде ваш страховий поліс охоплює повну роздрібну ціну? Задумайтеся на хвилину. Якщо ви сказали, “ні”, вітаю, ви знаєте, ваш страхування. Майже всі без винятку, страхові поліси покриття ринкової вартості транспортного кошти не роздрібну ціну ви оплатили. Це означає, що ви відразу ж втратите можливий ПДВ додається, коли ви купили його і завжди є невелика сума амортизації, навіть якщо Ви тільки мали автомобіль протягом декількох тижнів. Тоді ви погодилися на франшизу? Так багато людей сьогодні застрахувати себе близько $ 1000. Покладіть все це разом, і ви можете бути серйозно на підводних автокредитів – згадайте на початковому етапі інтерес елемент, який може у вас через більш автомобілі стоїть. Єдиним способом вирішення цієї проблеми є покупка низькому охопленні. Бачите, є відповідь, але ви повинні знати, що питання, щоб запитати.

Це не краще, якщо ви орендували автомобіль, а не купувати його. Ви повинні прочитати політику, щоб подивитися, чи буде він замінити автомобіль і погасити оренди. У більшості випадків, вам необхідно низькому охопленні, щоб уникнути болю наростають великий рахунок. Потім, коли пошкодження трохи менше, ніж загальне, буде політика покриття витрат на заміну деталей? Ну, знову ж таки, страхові компанії, як правило, думати про зносу і платити тільки вартість деталі, пошкоджені, а не роздрібної вартості їх заміни. Це може працювати дуже дорогий, якщо ви їдете гібридних і потрібно замінити тих батарей. І те, що про вміст вашого автомобіля? Коли ви були в аварії, ваші Blackberry налічувався. Цього разу більшість полісів виключає охоплення. Ви робите претензії щодо упущеної особисті речі на вашій політиці домовласників.

Так от реальний сенс цієї статті. Перед тим, як прийти в інтернет, щоб отримати ці всі важливі авто страхування котирування, переконайтеся, що ви точно знаєте, що ви хочете цим страховикам включати в свої котирування. Подумайте, чи потрібен вам кришка зазору або додаткового страхування, якщо у вас є прокатний. Подумайте про те, чи можете ви скоротити ваші приміського сполучення. Це може заробити знижку. Чи є ви членом групи або асоціації, які може заробити знижку? Ви можете купити через ваше робоче місце? Авто страхування є складним і він налаштований так що ви невдаха якщо ви не знаєте правил гри. Отримати з ним. Отримати кришку вам потрібно, і знижки за це платити.