Шість простих способів заощадити гроші на страхування

У ці важкі економічні часи, майже всі з нас шукають способи скоротити на рахунки і, щоб мати можливість зберегти кілька доларів. Деякі рахунки легко урізати, наприклад, телевізор або збираються, щоб поїсти. Тим не менш, деякі з них, очевидно, не легко знизити, таких, як страхування рахунків. Ви будете раді дізнатися, що Є дійсно багато способів заощадити на рахунках за страхування, будь то вдома чи автострахування. У цій статті я представляю шість способів, якими ви можете заощадити гроші на рахунки за страхування без необхідності приймати замикання в рівні охоплення. Деякі з цих проблем багато людей не знають про це, але не призначені, щоб бути таємницею. Прочитайте наступну, і подивитися, якщо вони відносяться до вас:

1. Придбайте собі всі лінії вашого страхового через єдиний страхової компанії. Страхові компанії, очевидно, хочуть, щоб всі справи, які вони можуть отримати. Для заохочення клієнтів для роботи виключно через них, страхові компанії пропонують знижки для покупки декількох видів страхування через них. Це означає, що якщо у вас є один страховий поліс будинку, або навіть просто авто, а не вдома, ви можете викликати вашу страхову компанію і пропонують перейти на них знижку. Ви навіть можете зробити це, якщо ваша поточна політика не підлягає поновленню, що означає, що вам не доведеться чекати, щоб заощадити гроші. Ще однією перевагою цього є, що ви можете працювати всі ваші страхові через єдиний агент, який дозволяє працювати з кимось, хто знає, що ви і ваші потреби добре.

2. Запитайте про знижки для конкретних професій. Страхові компанії можуть пропонувати знижки, щоб люди, які працюють у певних професіях. Ці професії входять лікарі, юристи, бухгалтери, медсестри, і т.д. Це варто бути варто вашого часу, щоб побачити, якщо ваша професія приносить зокрема в знижках, а також. Просто зателефонуйте і запитає у різних агентів, що ви говорите з тим, що інших професій вони пропонують знижки.

3. Запитайте про хорошою знижкою студента. Добре студентські знижки даються практично в кожній страховій компанії в США Якщо у вас є підліткові драйверів, це безпосередній і простий спосіб заощадити гроші. Запропонуйте їм отримати хороші оцінки і представити доповідь карти в страхове агентство, щоб отримати цю знижку застосовуються. Те, що це також відмінне про це знижку в тому, що він зазвичай застосовується також для студентів, а також.

4. Працюйте над цим водіння запису. Нас немає квитків на записі водіння? Багато водіїв не можуть зрозуміти це на їх перший квиток, але страхові внески різко зросте і навіть подвійні коли ви отримуєте ще один квиток. Ось чому важливо, щоб перевірити записи водіння в офісі автомобілів, щоб переконатися, що все в порядку з ним. У випадку, якщо ви отримаєте новий квиток, переконайтеся, що ви вибираєте варіант, щоб піти для руху школи, а не просто платити за квиток, щоб ви могли тримати, що квиток з вашого запису.

5. Купівля автомобілів з особливостями безпеки. Якщо ви шукаєте новий автомобіль або просто хочете оновити поточну автомобіля, є деякі речі, які ви повинні мати на увазі при покупці. Деякі функції автомобіля, такі як антиблокувальна система гальм і подушки безпеки покликані допомогти скорочення кількості нещасних випадків і серйозних травм на дорозі. Це не тільки допомога, щоб зберегти свою сім’ю, але страхові компанії пропонують знижки для таких функцій безпеки, а тому, що ви не така велика відповідальність. Не забудьте згадати всі функції забезпечення безпеки вашого автомобіля, коли отримання цитати.

6.Ask про будь-яких інших спеціальних програм. Іноді страхові компанії пропонують свої власні унікальні програми, щоб мати можливість заощадити гроші. Це включає в себе те ж просто, як новий підлітковий водій дивитися відео безпеки або вибору певних схвалень. Переконайтеся в тому, щоб запитати і бути конкретними при отриманні цитати з агентів про ці конкретних програм.

Ці шість пропозицій всього лише кілька з багатьох способів, якими ви можете заощадити на страхуванні. Запрошуємо Вас відвідати наш сайт, myutahinsurance.com для додаткової інформації. Коли по магазинах навколо для цитати, будьте дуже авансом, щоб агентів про те, що ви шукаєте, і вони будуть раді знайти способи, щоб заощадити гроші.