Шотландія захоплює незаконних засобів

Lothians є серед Бліц вилучень, як поліція придушення незаконних водіїв, повідомляється, цілих 200 автомобілів і мотоциклів на місяць.

Будь-які драйвери, які були спіймані без дійсного страхового поліса, податкову або водійські права були вилучені їх транспортний засіб з червня 2006 року під нові повноваження вони були видані. Це дозволяє поліції для вирішення деяких серйозних небезпек на дорозі, профілактики багатьох подій та інцидентів.

Майже стільки, скільки половина автомобілів захопили закінчилися тим, що злам поліцією. Як тільки захопили власники повинні заплатити £ 105 видалення плату, на додаток до 12 фунтів стерлінгів на день накопичення заряду якої варто, якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль повернуто. Вони також повинні надати дійсні податки, ліцензії та документи автомобіля або велосипеда страхування.

За шість місяців, у зв’язку із зростанням потужності для поліції, щоб діяти проти незаконних водіїв, поліція конфіскувала 400 автомобілів. Співробітники, зараз пророкують вони захоплюють в середньому 200 автомобілів на місяць і конфіскації 3000.

Власники часто не в змозі виправити їх транспортний засіб, який є, чому половина, були знищені або продані на поліцією. Більшість вилучених транспортних засобів були знищені, а ті деякі, які є досить хорошими, щоб бути продані на ідуть на витрати на зберігання конфісковані транспортні засоби.

Автомобіліст групи підтримки посилилася поліцію як вони вважають, ДТП на дорозі в даний час різко скоротити. Бліц шість місяців також, за словами високопоставлених офіцерів, виявили інші злочинні діяння, такі як зберігання наркотиків, поліцейської розвідки також були посилені на багатьох злочинців.

Тільки 56% водіїв насправді платити штраф, який випускає свій автомобіль, багато з яких купили дешево на аукціоні. Девід Легг, відставний інспектор поліції, який в даний час працює в якості носія цих сил офіцер зв’язку відновлення сказав: “Цей закон є одним із кращих інструментів у нашому арсеналі.

«Весь дух відділення дороги поліцейських, щоб запобігти нещасним випадкам. Якщо водій має мислення, де вони не мають ліцензії або сплачувати страхові, вони більш імовірно, будуть залучені в аварію. Вони також більш імовірно, будуть участь у майбутніх кримінальних злочинів, пов’язаних з автомобілем.

“Існує також великий фактор роздратування для невинних водій наздогнав у ДТП з незастрахованим водієм. Беручи тих осіб, від доріг краще для всіх. Хоча ми захопивши велику кількість, цифри до цих пір так показали ознаки ослаблення.

“В даний час, кошти, перш за все купив на аукціоні, є дешевим товаром і без виплати страхового є тільки витрати на бензин.”

На всій території Шотландії, більше 1000 транспортних засобів вилучаються один одного. Так само, як нова влада поліції, це пов’язано з новою автоматичною Розпізнавання номерних технології доступними для співробітників міліції.

Велика частина водіїв, які мають свої автомобілі вилучені незаконно за водіння в Шотландії є іммігрантами зі Східної Європи. Багато з цих східноєвропейських іммігрантів не знають, що Шотландії проводиться більш суворих правил водіння. Хоча деякі з них свідомо прагнуть скоротити їх скорочень зрізати кути, використовуючи свою відсутність місцевих правових знань в якості виправдання, коли вони спіймали.

Начальник А.А., Нейл Грейг, підтримує новий суворий закон. Він сказав: “Це, звичайно, хороша новина і незастрахованих водіїв без прав є болі шиї для більшості законослухняних автомобілістів ..

“Крім того, було показано, що ці незаконні водії частіше приймати участь в аварії так що це робить дороги безпечнішими».