Швидкість досвід модифікації – Як ваш досвід модифікації впливають на вас

Економіка постійно змінюється в ці дні і вартість випробувань і ведення бізнесу стає все важче. Зростаюча вартість компенсації робітникам у світі сучасного бізнесу може чинити негативний вплив на малий і великий бізнес, так. Страхові премії постійно піднімається і може відігравати важливу роль у розмірі рентабельності, що ваша компанія досягає. Ось чому так багато компаній починають звертати пильну увагу на їхні рейтинги Досвід модифікації.

Цей рейтинг відноситься до витрат кожного бізнесу щодо вимог працівників компенсації і як ці витрати в порівнянні з в середньому по галузі. Позитивний рейтинг Модифікація Досвід може потенційно дозволить компаніям заощадити тисячі доларів на рік з точки зору їх премій, а також допомогти у вирішенні потреб і очікувань співробітників. З тим, як економіка рухається і в даний час з великою кількістю малих підприємств збої, це вкрай важливо, щоб скоротити витрати і збільшити вашу прибуток у будь-якій можливій формі.

Розрахунок загальних витрат на страхові внески і знайти способи зменшити ці витрати стає все більш популярною стратегією для багатьох підприємств в ці дні. Поліпшення Досвід Модифікація Рейтинг є відмінним способом, щоб знизити страхові внески і переконайтеся, що ви не переплачуєте в області, де ви найменше можуть собі це дозволити.

Є багато різних факторів, які сформульовані, щоб вказати Досвід Модифікація компанії рейтингу. Медичні вимоги і претензії втраченого часу є двома з претензій, які потенційно можуть заощадити вам гроші, але страхові компанії не визнають це негайно.

Медична тільки компенсація вимог працівників фактично може бути зменшена до 70 відсотків розрахунку Досвід Модифікація рейтинг Компанії. Що стосується претензій втратили час, компанії можуть максимізувати їх рейтинг за намагаються з усіх сил, щоб зменшити частоту. Єдиної претензії, наприклад, більше $ 50 000 насправді має менший вплив, ніж 10 дрібних претензій у розмірі $ 5000. На вершині цих прикладах є кілька способів, які компанії можуть контролювати і керувати своїм досвідом Модифікація рейтингу.

Тепер, коли ви знаєте деякі з варіантів, які доступні для вас, ви повинні знайти спосіб їх застосовувати. Ваша страхова компанія зазвичай не готові запропонувати Вам порада, який приведе до зниження прибутку для них, так що ви повинні навчити себе і звертатися за зовнішньою допомогою в рази.

Це ваш обов’язок страхового агента, щоб надати вам з вашим досвідом інформація Рейтинг модифікація і уважно подивитися на цю інформацію, є першим кроком до зниження вашої премії. Щороку ваша компанія повинна отримати рейтинг Досвід Модифікація лист, який ви можете переглядати і управляти, щоб допомогти вам збільшити і зменшити страхові внески.

У середньому більше 75% компанії знаходяться по платежу на премії їх компенсації працівникам.

Чому б вам продовжувати сплачувати вищі страхові внески, якщо Ви не повинні?

Я настійно рекомендую вам мати незалежну політику аудиту, щоб дізнатися, якщо ви були переплачуючи.

Це може допомогти вам відновити сотні і навіть тисячі доларів у вигляді переплати страхових внесків.