Чорний ящик автострахування

Так що все це відносно використання технологій Blackbox в оцінці автострахування ставки в даний час – Коли і як це все починалося і як це працює – і, найголовніше, як це буде впливати на вас і ваше авто страхування цитатою?

Ще в ті часи до комп’ютерів, авто страхування було особистим і суб’єктивні. Страховий агент насправді говорив з людиною, якого він знав, на робочих місцях, званих у кілька милостей, а отримали їх кращих клієнтів кращі ціни. Водії-чоловіки під двадцять п’ять стягували багато. Молоді самки, сприймається як менший ризик, були пред’явлені звинувачення набагато менше.

В даний час в ноутбуці віку, авто страхові компанії мають масивні бази даних аварій і претензій записів. За асортиментом хрускіт цих записів вони можуть сказати, що така людина, швидше за все, бути розумним водієм і скільки чоловік, швидше за все, щоб бути ризик аварії. Ця технологія «Чорний ящик» дає їм поглянути на склад і поведінку людей, які вони припускають, повинні платити більше за автострахування. Наприклад, люди, які нести мінімальні межі відповідальності буквально більший ризик, ніж люди, які несуть мінімум 50/one ста ($ 50 000 на людину, $ сто, 000 в аварії). І статистика показує, що люди з нездоровою кредитних балів, швидше за все, бути в аварії.

У більшості штатів, авто страхування регулюється державою. Але це тільки початок. Держава використовує таблиці «збитковості», експозиції і різні чаклувати словами, щоб виправдати те, що фірми автострахування намагаємося надати вам самі. Кожен раз в той час, просто щоб кинути вас, вони можуть навіть оголосити загальнодержавного зниження ціни авто. Коли вони роблять, триматися на ваш гаманець!

Після того, як держава встановлює нижню швидкістю, окремі компанії домовляються з ними, щоб контролювати своє явне ціни, стверджуючи, або краще або гірше збитковості, ніж в середньому. Так що, коли вибори закінчилися, законодавчий орган дозволяє винятків, поправок і погоджень, щоб підняти їх скопіювати, принаймні одна річ корпорацій автострахування може створити масу гроші.

І це ще не все. У більшості штатів дозволяють окремим корпораціям встановлювати свої власні правила, щоб визначити, хто заряджається що. Таким чином, страхова компанія автоматично оцінює спеціальний драйвер один засіб, в той час як інша компанія оцінює той же драйвер по-різному. Кожна компанія встановлює ці правила андеррайтингу.

Тому як же норми страхування автомобілів визначається? По-перше, держава іноді виявляється залученим. Тоді корпорація кинути кістки між залишатися конкурентоспроможними і створення так багато прибутку, як вони можуть для їх акціонерів. І в кінцевому рахунку, в даний час, що “чорний ящик” тут, авто страхові компанії приймають пильний погляд на кожного водія. Кар’єра, кредитна оцінка, повз запису, навіть в місті ви проживаєте в допомагає “Drive” курс. Вони потребують навіть виявили, що ті, які вибирають для низьких меж відповідальності є великі ризики, ніж ті, які вибирають більш високі ліміти. Таким чином, за рахунок підвищення свої межі відповідальності, ви дійсно знизити ваше авто страховий тариф.

Протягом декількох, технології «чорного ящика» нового знижує темпи на цілих 20% в порівнянні з тими корпораціями, вона не використовується. Небезпечні новину, так як кредитний скоринг може грати роль у всіх рейтингів страхових авто, додаткові важкі ваш рахунок кредиту, тим вище ваша страхова авто може піти. Не багато “знижки”, кредити не більше “лояльного клієнта, тощо. Ви можете бути оцінені з ніг до голови, поміщені в групу водіїв майже ідентичні для Вас, і оплачуватися відповідно.

Тому стежте за страхування котирування сьогодні becuase страхових компаній не буде мати багато деталей на вас від цієї технології – немає ніякої можливості уникнути фактів тому незалежно від того, що ви робите, коли потрібно для цитати, просто бути чесним і майбутніх і прийняти Вище інформація розглянутих при застосуванні.