Чому я пішов з мого страховий агент

Я розмовляв з одним днями, пояснивши, що я заробляю на життя, але вона перебила мене і почав розповідати мені все про те, як чудово її страховому агенту було. Її історія змусила мене задуматися про те, чому я залишив своє попереднє агента. Я не думаю, що мій попередній агент буде засмучений цій статті, тому що він не тільки не помічав мене, коли я був страхувальника, але я абсолютно впевнений, що він не помітив, коли я йшов.

Коли я переїхав до Орегон з Колорадо Я вирішив залишитися з тією ж страхової компанії я був з за останні 12 років. Я не знаю ні одного з агентів в моєму новому місті (або кого-небудь ще в цьому відношенні), тому я зробив те, що більшість людей в моїй ситуації буде робити. Я вибрав агента з найбільшими оголошення! Зрештою, він повинен був бути принаймні кілька успішних, отримуючи оголошень подібне, правда? Тому я подзвонив агентству, отримав цитату, і скував моє висвітлення в. Через кілька днів – після того як я переїхав у свій новий будинок – я зайшов у свій офіс, щоб доставити моє початкового внеску. Можна подумати, що вони були б раді бачити мене. Нє-а. Можна подумати, що вони кажуть: «О! Ти той, хто тільки що переїхав до міста! Дозвольте мені Боб (чи не його справжнє ім’я), щоб він міг представити себе з вами. Нє-а. Вони просто сказав: “Спасибі за знижується від чека.” Зараз у справедливості по відношенню до Бобу, може бути, він не був у або, можливо, він був пов’язаний на зустрічі. Але насправді я ніколи не чув від Боба. Ніколи. Ну … це не зовсім вірно. Я дійсно отримував пару розсилках пропонують продати мені страхування життя. І ось одного разу близько 8 місяців тому, я зустрів когось – інший агент.

Але я забігаю вперед. Я хотів би розповісти вам про страховий агент мого друга. Вона не могла припинити марити про нього і про те, як він допоміг їй. Він дізнався, що вона тільки що переїхала в місто і не знав нікого. Не тільки це, але він дізнався, що вона просто початку нового бізнесу в області. Він почав познайомив її з різних ділових людей в суспільстві. Він висадив літературі він думав, що вона виявитися корисними. Він і його дружина запросили її приєднатися до них на різних бізнес-функцій, які могли б виявитися корисним. Всякий раз, коли вона зупиниться його офіс з питаннями, його співробітники (так, у нього був досить великий книгою бізнесу зайнято 4 співробітника) він завжди називав його зі свого офісу, щоб сказати: “Привіт”.

Чи варто було присвячувати так багато часу, думки і енергію одного страхувальника? Ну, подумайте … Вона була йому забезпечити всі її особисті і ділові потреби покриття. Крім того, протягом багатьох років, вона згадується близько 50 клієнтів до нього і продовжує підтримувати його. А ось найдивовижніша частина. Він не був її агент вже більше семи років! Вона повинна була відійти від області і вона все ще марить про нього! Будуючи відносини зі своїми страхувальниками, цей агент зберігає його клієнтів, які лояльні до нього і стати направлення машини для нього. Справді, ніколи не зробив мій друг заперечує чи його тарифи пішов вгору або вниз. Швидкості стали вторинними. Це були відносини з нею і інтерес, який він прийняв у її успіх, що зробив все відмінності. Це був справжній свідченням сили побудови взаємин з “А” клієнтів.

Дозвольте мені закінчити говорити про моєму власному досвіді страховий агент. Як я вже говорив раніше, я зустріла іншого страхового агента близько 8 місяців після переїзду в місто. Ми зустрілися в подія мереж палати. Мені дуже сподобалася його енергію і відносини, він був позитивним, щира, і не наполегливі – дуже Relatable. Ми трохи поговорили, вирішили зібратися разом, щоб обговорити те, що він зробив, і обмінялися візитними картками. Через кілька днів, коли я пішов у свій кабінет я виявив, що він же людина, яку я зустрічав раніше. Іншими словами, хоча це правда, ми обговорювали питання страхування, він був дуже розмовний і легко збирається. Він не був наполегливий, і я дійсно відчував, що він дізнавався мене. Я повернувся кілька днів по тому на його страхової пропозицію і у нього було кілька проспектів та брошур для мене. У ході нашої попередньої розмови він виявив, що не тільки я новачок в місті, але була новою для Орегон. Він також дізнався, що я насолоджувався піший туризм. Незважаючи на те, що я ще не був клієнт, він знайшов час, щоб оточити кілька речей, щоб допомогти мені. Він показав, що він дбав.

Як ви можете здогадатися, я став клієнтом. На щастя для мене, його тарифи були дійсно чудові, але чесно кажучи, я вирішив піти з ним, навіть якщо його тарифи були трохи вище, ніж я платив. Я прийняв рішення перемістити свій бізнес, щоб його, тому що мій агент в той час було все одно, і мій новий агент зробив. Я вирішив перейти, тому що мій новий агент не тільки турботу, але він допоміг мені поліпшити мої існуючі покриття, яке я був готовий зробити навіть якщо це означало платити більш високу премію. (Зрештою, чому страхування взагалі, якщо вона не захищає нас, як ми хочемо, щоб він?) Не тільки я не клієнт, але я, безсумнівно, буде залишатися його клієнтом до тих пір, як я перебуваю в області. Бачиш … ми спілкуватися з людьми, які вони є, а не за те, що вони роблять. Я вже згадував інших клієнтів до нього.

До речі, в кінці мого обговорення з моїм другом, я запитав її, хто її агент зараз. Вона зазначила, що, коли вона переїхала в місто, вона просто взяв хтось з телефонної книги, але він ніколи не мав ніяких контактів з нею. Вгадайте, хто я збираюся направити її на?