Чому я повинен страхування життя

Нижче наведено вигаданий рахунок, але це сценарій, який може дуже легко статися і ілюструє важливість наявності страхування життя.

Боб і Ларрі навести дуже схоже життя. Вони живуть у тому ж районі, у кожного з них є будинок, кожен з них одружений, двоє дітей, і вони навіть працюють на тій же роботі. Боб і Ларрі автобази разом, так як вони тільки живуть в декількох кварталах один від одного, і вони є співробітниками. Вони наполегливо працюють кожен день, щоб забезпечити свої сім’ї, що погашення іпотеки, і, щоб переконатися, що їх двоє маленьких дітей підуть в хороший коледж один день.

Боб і Ларрі знаходяться на шляху в роботу один день їхав по автобазі в смугу, коли з нізвідки їх автомобіль вражає велика бурова установка. Водій 18 Wheeler їхали всю ніч і заснув за кермом. Він не хотів, але його безпечність забрали життя двох чоловіків. Боб і Ларрі двоє чоловіків з такою схожою життям обидва втратили свої життя таким же чином. Різниця в тому, Боб був поліс страхування життя і Ларрі не зробив.

Їх життя були настільки схожі, але наступного дня вони померли життя їх сімей пішли в дуже різних напрямках. Ларрі не застрахований своє життя. Його вдова не заробляє достатньо, щоб зробити виплати по іпотеці і інші рахунки сама. Це не задовго до того, що вона знаходиться в стягнення і повинен взяти на себе і двох дітей переїхати до своїх батьків. Вона повинна шукати невеликій квартирі, що вона буде в змозі дозволити собі в той час як виховує двох дітей на одну зарплату. Вона буде мати потребу в державній допомозі просто, щоб пройти. Єдиний спосіб, який Ларрі двох дітей може потрапити в коледж, щоб спробувати отримати стипендію і величезні кредити для студентів. Коли Ларрі помер шлях, що його сім’я була на пішла в зовсім іншому напрямку. Життя буде боротьба.

Боб, людина з майже ідентичними життя Ларрі, ту ж роботу, так само розмір сім’ї, той же тип будинку, була одна велика різниця. Боб страхування життя. Коли Боб помер, його родині було грошей, щоб покрити витрати на похорон. Їх іпотечні була виплачена в повному обсязі. Його дружина залишилася з достатньо грошей, щоб платити за рахунками кожен місяць. І його діти мають гроші на коледж. Це неймовірно болісно і важко втратити чоловіка і батька, але принаймні вони піклуються про фінансовому відношенні.

Наведений вище сценарій є фіктивним, він насправді не відбулося. Але це може відбутися тощо, які трапляються з людьми щодня. Історія вище, просто призначені для ілюстрації важливості наявності страхування життя. Страхування життя є однією з тих речей, які ви платите, але ви сподіваєтеся, вам ніколи не доведеться його використовувати. Однак, якщо все ж відбувається нещасний це приємно знати, що ваша родина буде піклуватися про. Вони будуть мати місце, щоб жити, вони будуть мати грошей, щоб платити за рахунками, і діти отримають гарну освіту. До автокатастрофи в цій історії Боба і Ларрі і двоє їхніх сімей були на дуже схожий шлях і після аварії ці шляхи пішли в дуже різних напрямках. Який шлях ви хочете, щоб ваша сім’я на?