Чому страхування життя важливо для нас

Це стосується, перш, що з різних нещасних випадків і травм обидва працюють на, і поки trravelling роботу і з роботи, що так багато людей не мають поліс страхування життя. Страхування життя схожий на страхування автомобілів та авто, ви повинні отримати в біду або вмирають, то політика буде платити, – а також, якщо ви серйозно захворіти, вона охоплює вас за випадковостей, що всі ми сподіваємося, не буває, По суті, це захищає нас. Сьогодні, однак, багато людей досі вважають що мають поліс страхування життя, як предмет розкоші і подивіться на те, що така політика буде виплачувати суму грошей, щоб ваш партнер або родиною, це означає, що вони не обтяжені будь-які витрати на поховання або інші законопроекти, які можуть бути нараховані на вашої смерті. Крім того, слід пам’ятати, що середня вартість похорону законопроекту, для однієї людини, буде в районі $ 6000, і, як правило, багато вище в багатших районах – ви хочете, щоб ваші родини, щоб бути покладена ця вартість на вашої смерті?

З величезною кількістю сімей залишилося платити за рахунками поховання і фактичної церемонії коханої людини, ви були б здивовані, що багато американців не відмовилися прийняти таку політику. Крім того, з такою політикою буття за ціною від $ 20 на місяць на суму $ 10000 охоплення трохи неймовірно. Це десять тисяч буде виплачено по цілому ряду причин, і найбільш виразно на вашої смерті. При нинішньому економічному кліматі, що вони нестабільні, це здається трохи безвідповідальним деяких, які не хочуть, щоб захистити майбутні фінансові свою сім’ю нужду через ‘прибирати’ кілька доларів на місяць – зрештою, воно буде різати, що поїздка в Burger King на Четвер, що буде платити за кришку. Тепер, ваші фінанси можуть потребувати реальної забрати мене прямо зараз, але це не повинно заважати або відштовхувати вас виймаючи політики Сьогодні, як ви повинні бути в тому числі витрати у вашому щомісячні витрати так само, як для вашої будинок, автомобіль та оплату електроенергії.

де ви можете отримати політики

Є багато різних місць, де можна отримати поліс страхування життя для себе. Існують тисячі компаній, які пропонують такої політики і, що довкола стоїть, готові надати Вам кошторис для такої політики, бажаючи охопити вас з першого дня. Без сумніву, ви говорили зі страховою компанією, в той час як купівлю страховки автомобіля, і вони, можливо, запропонували надати вам цитати і відомості про страхування життя. Коли ви берете дві політики, такі як ці з однією компанією, як правило, можна отримати пільговий тариф на загальну щомісячну суму до сплати – Тому маючи тільки одну фіксовану місячну плату забирають зі свого облікового запису. Єдиний спосіб дізнатися, чи можна отримати дешевшу вартість вашого поліса страхування життя, від вашого поточного страхової компанії автомобіль, це увійти в контакт з ними, або по телефону або через електронну пошту.

При виклику вашої страхової компанії, і вони не можуть надати вам цитату ви можете також піти на Інтернет набравши в “страхування життя котирування”, щоб з’ясувати, які види страхування компанії, там пропонують кошторис для політики, і багато іншого важливо щоб подивитися, які найдешевші – є все більше і більше веб-сайтів порівняння з’являються щороку, тому наявність для вас, щоб порівняти різні цитати поруч один з одним буде простіше.