Чому орендарі повинні отримати страховку

Багато орендарів знаходяться під помилковим враженням, що їх страхові орендар на дому достатньо, щоб покрити будь-які втрати в ній. Вони можуть втрати можуть бути в результаті нічого від крадіжки до пожежі або іншої катастрофи, такі як землетруси або торнадо. Проте, страхування, що господар тримає на майно тільки для самої структури, а не для її вмісту. Ось чому дуже важливо для орендарів придбати орендарів страхування для захисту свого майна.

Є три види покриття надаються страховими орендарів. До них відносяться:

Покриття особистого майна

Це покриття замінює особистого майна у випадках, в яких вона була вкрадена, вандалізму, пошкодження вогнем, димом або бурі, або пошкоджені через витік в сантехніки і навіть вибухів. Деякі з більш дорогих речей, таких як хутра, срібло та ювелірні вироби не можуть бути покриті страховий поліс, тому не виключено, що додаткове страхування, можливо, повинні бути придбані для того, щоб покрити ці предмети, якщо орендар воліє зробити це.

Для того, щоб орендар щоб визначити, скільки страхових достатньо, вони повинні зробити опис усіх речей, таких як меблі, одяг, електроніка, побутова техніка, інструменти, посуд, спортивний інвентар та інші предмети, а потім підсумувати значення це властивість для того, щоб визначити, скільки грошей необхідно буде виплачена, якщо щось трапиться з цими пунктами. Це дозволить визначити, скільки покриття необхідно, і також буде визначати розмір премії, які виплачуються щомісячно, щоквартально, раз на півроку або щорічно.

Покриття додаткових витрат на проживання

Цей другий тип страхового покриття орендарів платить за орендаря, щоб жити в іншому місці, якщо будинок знаходиться в стані, в якому воно не може бути жив у той час як він знаходиться в ремонті після якоїсь був заподіяний збиток. Ця страховка покриває вартість готелю або мотелю, ресторанні рахунки від того, щоб піти куди-небудь поїсти, весь час в результаті не в змозі мешкають в будинку, і будь-які інші витрати, які можуть виникнути в результаті сформованої ситуації.

Це покриття зазвичай одно від 30% до 50% від суми політику. Що це означає, що якщо охоплення складає $ 100 000, то орендар покрите до $ 50000, якщо політика дозволяє максимально на 50%. Якщо ні, то як мінімум $ 30000 в витрати на проживання покриваються. Це дійсно може оплатити витрати на проживання застрахованої протягом досить довгого часу.

Особисте страхування цивільної відповідальності

Це покриття, яке може захистити страхувальника від таких сумних подій, як судові позови. Цей вид страхування дуже зручно, якщо орендар виявляється відповідальності за пошкодження чужого майна або поранити когось і повинні охоплювати суму всіх активів, якщо орендар подав до суду. Більшість вибрати, щоб отримати $ 100000 страховку, щоб захистити своє майно. Чому це важливо для орендаря? Ну, це важливо для всіх, так як аварії трапляються. Нещасний випадок може статися на майно, що з вини орендаря або може відбутися в будь-якому іншому місці. Це добре, що всі активи і майно захисту у випадку таких подій.

Ось чому важливо, щоб орендарі страхування. Якщо орендар позбавляється або інший нещасний випадок відбувається, це здорово, що, що освітлення на місці, а не опинитися в ситуації, від того, щоб почати все з власними коштами. Це може зробити життя набагато простіше, коли відбувається аварія.