Чому навчання страхових важливо

Щороку, витрати на отримання вищої освіти стає все більш дорогим. Хоча більшість людей придбати страховку для свого будинку, автомобіля і здоров’я, це стає все більш поширеним для захисту інвестицій, зроблених в напрямку вищу освіту.

За словами College Board, середня вартість навчання збільшилася в приватних і державних шкіл з 2009 року по 2010 рік.
• Приватні чотирьох школах році зазнала 4,4% більше, в результаті чого середньорічна навчання до $ 26273.
• Громадські чотирьох школах році понесені на 6% більше, в результаті чого середньорічна навчання до $ 7020
• Громадські року дві школи, понесені на 7,3% більше, в результаті чого середньорічна навчання до $ 2544
• Середня доплата за повний робочий день поза стану студентів у державних чотири роки установа складає $ 11528.
Наведені вище цифри вказують середню вартість навчання, за винятком витрат, таких як академічні збори, проживання та харчування, а також інші пов’язані з цим витрати. Якщо ваші витрати на високому або низькому кінці спектру, можна отримати до $ 50 000 річного охоплення.

Вартість страхування передбачає повне або часткове відшкодування витрат коледжу в тому випадку, якщо ви чи ваша дитина змушений піти зі школи протягом навчального року. Хоча багато шкіл пропонують відшкодування, ця пропозиція часто закінчується протягом перших кількох тижнів у школі. Після призначену дату (и), вихід зі школи раніше, вимагає оплати витрат.

Дослідження, проведене національна організація членства коледжу Батьки Америки опитаних 100 4-річний коледжів і університетів з великим загального охоплення і вибірки з 100 4-річний коледжів і університетів входить до числа найдорожчих за загальною вартістю навчання.

Дослідження показало, що 75% цих закладів не повертається більше половини Плата за навчання для медичних зняття після п’ятого тижня строку. Серед дорогих коледжах і університетах, майже половина шкіл не забезпечити ні повернення грошей для медичного висновку після п’яти тижнів і більше 60% великих коледжів і університетів, відібраних в опитуванні, не забезпечують повернення після п’яти тижнів.

Більше ніж на 70% агрегованих зарахування студентів на цих 178 установ (менше 200 через деяких школах з’являються в обох списках) були не в змозі придбати школою страхування навчання. Даний показник перевищує 85% для великих коледжів і університетів, включених у дослідження.

Учні та їх батьки без охоплення ризикуєте втратити значну кількість своїх інвестицій коледжу, якщо студент змушений піти за медичними показаннями. Ця втрата може створити додаткові фінансові труднощі, які ускладнюють повернення студента до школи, тим самим знижуючи ймовірність своєчасного закінчення.

З навчанням страхування, охоплення спрацьовує, коли студент змушений відмовитися від акредитованого навчального закладу в результаті медичної інвалідності, хвороби або загибелі людей внаслідок цього.

При розгляді того, що відповідні суми покриття є, взяти всі витрати, понесені у той час як за місцем навчання до уваги. Для довідки, в 2009 році тенденції до коледжу ціни Радою коледжів вважає, що вартість навчання в середньому в Державній Публічній школі становить $ 15 213 і середній учень приватної школи, становить $ 35 636 (у тому числі навчання, збори, проживання та харчування) .

Коледж Батько Америки спонсорувала роздрібної страховий продукт навчання, яку пропонує GradGuard. Він пропонує гнучку вигода максимум до $ 50 000 і продається з Законом про захист GradGuard план Студент і всі інші нестрахові перевагами членства в коледжі Батьки Америки.