Чому ви повинні отримати страхування на випадок інвалідності

Американська рада Живого страховиків вважає, що одна третина всіх дорослих у віці від 35 і 65 стали інвалідами протягом 90 днів або більше, а один з семи робочих стане заблокованим протягом більше п’яти років.

Чи можете ви дозволити собі жити і піклуватися про вашу сім’ю протягом 3 місяців або 5 років без довідки про доходи? Напевно, ні! Багато людей помилково вважають, що довгостроковою інвалідності, як правило, в результаті великої аварії або деякі рідкісні причини, але реальність така, що більшість дорослих виявляється не в змозі працювати через захворювань, як хвороби серця або рак.

Стати інвалідом чи інших причин не може піти на роботу призводить до втрати доходів таким руйнівним для більшості сімей, що є причиною 46% всіх вдома викупу, згідно зі статистикою, наданою США Міністерство житлового будівництва і міського розвитку.

що страхування на випадок інвалідності?

Страхування по інвалідності передбачає страхування, коли ви не в змозі працювати через травму або хворобу. Він замінить частину вашого доходу, якщо ви стали інвалідом і не може працювати. Багато роботодавців пропонують групові політики страхування на випадок інвалідності, і, як правило замінити 60% від вашої поточної зарплати. Ви можете придбати додатковий індивідуальний поліс страхування на випадок інвалідності, щоб покрити до 70% або 80% від вашої зарплати. Якщо ви платите за себе страхування на випадок інвалідності (ваш роботодавець не платить за нього) він не обкладається податком.

роботодавець запропонував страхової групи інвалідності

Приблизно половина або більше всіх середніх і великих розмірів бізнесу пропонують довгострокове страхування інвалідності. Навіть якщо вам пощастить, і мати при собі поліс, ви можете розглянути питання про придбання додаткових планують збільшити відсоток доходу ви можете отримати за полісом, якщо ви коли-небудь знадобиться, щоб використовувати його.

Група плани будуть застрахувати свою регулярну заробітну плату-ніколи бонусний баланс, і є вигода капіталізацією $ 60 000 на рік. Сума, яку ви отримуєте також зменшується на основі інших переваг, які ви можете отримати, як і допомоги по соціальному забезпеченню. Якщо ви зробити пристойний дохід з точки зору «бонуси» або отримувати зарплату в шість цифр-ви будете хотіти, щоб розглянути питання про придбання додаткового страхування інвалідності збільшити суму, яку ви отримаєте, якщо б ви повинні вимагати.

індивідуальне страхування інвалідності

Для осіб, які за наймом або хто хоче доповнити покриття вони отримують під їх роботодавці групі плану страхування на випадок інвалідності, ви можете придбати свій власний страхування на випадок інвалідності. Для людей з високим рівнем заробітної плати, ви можете отримати покриття, щоб забезпечити відсоток від більш високих заробітків і бонусів, а також.

виборі та купівлі політики страхування з непрацездатності

Купівля окремі політики страхування з непрацездатності може бути складним і кілька дорогих, схожий на страхування життя. Політика ціни засновані на широкий спектр чинників, включаючи вік, стать, стан здоров’я, і ​​суми покриття кращого. Певних занять піднімає премій, а також.

Купівля правильний тип страхування на випадок інвалідності має важливе значення, так як це буде коштувати вам грошей, і ви хочете переконатися, що ви отримуєте найвищий рівень допомоги можливо, якщо ви коли-небудь знадобиться, щоб скористатися політики.

Чим довше “період очікування” на отримання допомоги, щоб померти, тим нижче ваші премії. Якщо ви вирішите переваги, які будуть виплачені протягом 30 днів з моменту захворювання або поранені, ви будете платити більше, ніж політики, які мають ви будете чекати 120 днів на отримання посібників.

Страхування по інвалідності має різні вершників, які необхідно вибирати при покупці поліса. Той, який ви хочете бути впевнені, щоб включити це “власне окупації” охоплення вершника. Цей вершник надає переваги, якщо ви не в змозі виконувати ваші точні роботу ви провели, перш ніж став інвалідом. У той час як у тому числі це може коштувати вам додаткових 40%, це добре варто гроші, якщо вам знадобитися використовувати ваш страхування на випадок інвалідності.