Човен страхування є обов’язковим

Є багато питань, які необхідно враховувати при забезпеченні відпочинку човен. Багато людей вважають, катання на човнах, як весело спорту і не вважають, що існує достатньо ризиків, пов’язаних з човнах, щоб зробити страхування човни дуже важливо.

Перш за все, потрібно нагадати, що ми живемо в спірних світі? Навіть при тому, другом або гостьову на борту човна протягом дня може бути дуже доброзичливими, що, швидше за все, зміниться, якщо вони або їх дитини повинні були бути поранений під час катання на човнах на рейс на судні. Куди не підеш, нещасні випадки можуть статися і катання на човнах, звичайно, не виняток. І, коли стикаються з величезними медичні рахунки, це нормально для людей, щоб вимагати відшкодування від інших, навіть якщо вони не були «винні». Ви просто не повинні мати човен без відпочинку, як мінімум, основна політика відповідальності.

Більшість банків і фінансових компаній морських вимагають, щоб човни підпадають під їх фінансування належним чином застрахований. Крім того, ви повинні мати це покриття для захисту ваших інших активів. Якщо ви виявили, що з вини для утоплення або втрата кінцівок, вся ваша фінансове майбутнє, так і своєї сім’ї, може бути зруйнована. Це просто не варто ризику.

Страхування на човні схожий на страхування автомобіля. Існує покриття для вашої човни, покриття для вас є відповідальність для осіб, у вашій човні, а також інші, які світло бути пошкоджені човен або дії відносно вашого судна. І так само, як ваш автомобіль, премії залежать від доларової вартості охоплення межі, які ви оберете.

Подумайте, як ви плануєте використовувати вашу човен. Чи будете ви автотуризму його від озера до озера, щоб насолодитися різноманітністю рейси? Якщо так, то ви також повинні розглянути можливість оплати, а катер на буксирі. Ви повинні перевірити це освітлення у світлі вашого авто страхування і те, що, охоплених цієї політики в разі автомобільної аварії під час буксирування човна.

Якщо ви будете зберігати човен у вашому гаражі або в доці, є й інші міркування. Наприклад, якщо ви використовуєте тільки човен протягом літнього сезону, багато страховиків дозволяють оголосити «сховище тільки« охоплення, що час року, коли човен не використовується. Вам буде необхідно повідомити страхову компанію на початку сезону, а потім знову в кінці сезону. Це матиме прямий вплив на ваші премії, і це буде гарантувати, що ви не платите внески для покриття відповідальності у той час як немає практично ніякого ризику.

У той час як ваш човен цілком може підпадати під дію політики вашого домовласника, при зберіганні у вашому гаражі, ви, можливо, доведеться оголосити його на додатковий графік, щоб приховати це. Якщо ви зберігаєте човен в Марині або іншого комерційного об’єкта зберігання човни, вони, як правило, вимагають, щоб ви продемонстрували страховий поліс перед збереженням вашого судна. Страхування Марини буде охоплювати будь-які недбалості або пошкодження судна, що результати від відповідальності Марини, але це дуже ймовірно, не покриватиме вашу човен у разі повені, пожежі, урагани, торнадо або інших форс-мажорних обставин. Ви повинні бути страхове покриття для такого роду впливу. Були багато тисяч човнів пошкоджено або знищено ураганами Катріна і Рита на пальто в Перській затоці в 2005 році. Велика кількість boatowners були приголомшені, дізнавшись, що їхні човни не були покриті страховим полісом Марини. Ті, які були в їх човнах зберігання без покриття для зберігання зазнав повної втрата!

У 10 років в бізнесі Марина, я, на жаль, бачив кілька утоплення, плавці переїхало гвинтом канотье, зламані кінцівки і спини і 50 або близько затонулого човна. Більша частина цього була результатом недбалості когось. Багато з цих яхтсменів не в змозі мати страхове покриття! На жаль, немає ніякого юридичного вимоги зробити це. Ризики можуть бути величезними.

Човен страхування може бути отримана з різних джерел. Багато людей вибирають, щоб додати свої човни на політику їх домовласника і парасольку страхування, розміщену на ньому. Це, звичайно, краще, ніж не мають страховки. Морське страхування може, по суті, виявитися краще купити. Це, звичайно, платить, щоб зробити свою домашню роботу. Коли є проблеми, морські страховики значно більш обізнана у морських питаннях, ніж Настройщики стандартне властивість & жертвою комерційного страховика.

Це, безумовно, бажано взяти один із курсів безпечного катання на човнах, пропоновані берегової охорони США або ескадрильї США Power. Я хотів би закликати всю свою сім’ю, щоб взяти участь в курсі і думати про питання безпеки, коли навколо судна. Також переконайтеся капелюх у вас є відповідна кількість і тип Особисті плавзасобів (ПФО) для екіпажу човна, а також інше обладнання безпеки, який підходить і потрібно за законом. Так само, як у вашому автомобілі, переконайтеся, що у вас є призначений водій разом, якщо ви маєте намір вживати алкоголь у той час як на вашому шляху! ВС і бризки посилюють всмоктування алкоголю в кров і багато держав в даний час виконання “BUI” ходіння під впливом закону.

Зробіть свою домашню роботу, перш ніж купувати човен страхування, але бути впевненим, що ви його отримаєте. Це вірно навіть для самих маленьких човнах, особливо гідроциклів (PWC’S).

Бажаємо безпечного і весело провести час на воді в цьому році!