Човен Страхування – переконайтеся, що ваша човен захищена

Човен робить будь-який власник пишався. Можна правити океану з них власна човен. Командуючи човном перетворює людину для передачі в якості правителя у відкритому морі і жахливо заводить. Човни мають полюбилися людини з незапам’ятних часів. Володіючи човні однак, є дорогим і має свої власні небезпеки. Човни є дорогим активом, і вони повинні бути захищені. Човен страхування є одним з таких методів, щоб захистити вас, як власник від пошкодження або втрати.

складових човні страхування:

Човен страхування складається з двох основних компонентів, перший з яких є правова відповідальність / Безпека та страхування, а другий майнової шкоди. Страхова сума засноване або на Реальна вартість або узгоджена сума Over.

Політика човні страхування заснована на узгоджену вартість, є певна сума грошей надруковано в політиці, яка являє собою суму компенсацію у разі повної втрати. Обмежена збитку надаються за новими цінами, маючи на увазі, що є ніякого скорочення не нав’язував, крім високого зносу питання, як вітрила і деякі техніки. Це дорогий вид страхування. Справжня політика вартість є одним де, якщо ваш човен втратила повністю, ви отримаєте існуючою ринковою ціною, без франшизи і підходящої для скорочення віку та стану вашої човни в разі втрати.

знаходження страховика:

Пошук онлайн човні страховика надзвичайно проста, і багато страховиків борються за цей ринок. Якщо вас, як власника човна вже знайомі з надійною компанією, то ви можете просто відвідати веб-сайт компанії і купити страховку онлайн. Якщо ви йдете на страхування онлайн, ви можете отримати деякі знижки, а, особливо, якщо ви вирішили подати заявку на навчання в рамках морська берегова охорона класів або членство в одній з силових США ескадрилій груп по всій країні.

Політика човні страхування пропонує широкі навігаційні обмеження, коли поїздки у віддалені порти на картах. Погоджено або грошової вартості Вашого судна покрита, а також установка покриття, запланованого тендерах, і підвісних моторів. Більшість держав вимагає, принаймні, страхування гідроциклів страхування відповідальності для кожної човні. Страховий агент, як правило, допомогти вам з усім необхідним вимогам законодавства і страхування. Як тільки ви отримаєте необхідну кришку, ви можете купити більше згідно Вашої зручності або вимога.

Оскільки медичні витрати у зв’язку з будь-якої аварії човна може бути дуже висока, має сенс купити медичну страховку теж. Тоді є страховий захист від незастрахованих човна. Це означає, що якщо ви постраждали від незастрахованих човні, ви все одно зможете отримати компенсацію за заміну човна або отримати медичну допомогу.

Човни великі активи, але без належного страхування, вони можуть бути дуже небезпечними володіти і плисти дюйма

Більшість страхових компаній мають веб-сайти, а також офіси. Ви можете просто натисніть і купити будь-яку політику вам потрібно, або ви можете відвідати офіс, щоб говорити і обговорювати зі страховими агентами. Ці кошти можуть допомогти у виконанні законних вимог страхування вашого човні, а також.