Чи є у мене випадок компенсації робітників з першого погляду

Чи є у мене справи? Компенсації працівникам керівництво

Багато робочі місця небезпечні, і становлять значний ризик для вашого життя і здоров’я щодня. На жаль, ризик часто невідомі співробітників, а співробітники, які знають, як правило, не можуть дозволити собі розкіш знайти іншу роботу. Компенсації працівникам існує для захисту прав працівників, які отримують поранення або гинуть на роботі.

Більшість людей не знають, що робити і чого не робити, якщо вони отримують травми на роботі. Якщо ваш роботодавець відмовляє вам переваги, в цьому керівництві представлені деякі ключові чинники, які можуть визначити, чи є мова про компенсацію працівникам є дійсним.

Ви повідомили травми негайно?

Можливо, найважливішим фактором у випадках працівники компенсації термінів травми доповіді. Ви повинні повідомити вашій травми якомога швидше після того, як стався інцидент. У той час як повідомлення Компанії в письмовій формі краще, просто говорить своїм керівником усно, що щось трапилося часто робить або ламає випадку. Ви повинні повідомити вашій травми протягом 21 днів, щоб мати сильні разі, хоча ваша справа може ще мати місце, якщо травма повідомила протягом 120 днів. Проте, абсолютний кращий курс дій, щоб повідомити про нещасних випадків і травм в той же день вони сталися зі своїм керівником або менеджером!

Якщо ви були поранені минулому році, але ваші симптоми тільки з’явився, починається наступного дня ваші симптоми стали очевидні. Таким чином, ви все одно повинні повідомити свого керівника, якщо з’явилися симптоми, які можуть бути результатом травми або шкідливого впливу, яке відбулося дуже давно. Тим не менше, якщо ви страждаєте травми, проте незначні ви думаєте, що є, навіть якщо ви не пропустили від роботи час, і навіть якщо ви не отримаєте жодної медичної допомоги, дуже важливо, щоб все ще повідомляють про вашу аварії в той же день прийшло в голову, захистити ваші права в майбутньому!

Ти дізналася ваша травма, якою вона була?
Багато людей знають, що втрата пальця або руки в промисловій аварії травми, але багатьох травмах і захворюваннях менш очевидні. Наприклад, якщо ви поступово втрачаєте 10% від вашого слуху або більше, Ви можете бути в змозі довести, що ваші втрати слуху викликано вашої робочої середовищі. Крім того, деякі професійні захворювання можуть підлягати компенсації.

Крім того, загострення існуючих травми часто основою для компенсації. Якщо ви лікувалися проблеми з серцем, і lifing коробки під час роботи опади серцевий напад, ви як і раніше має право на компенсацію. Якщо ваш роботодавець намагається блокувати компенсації, стверджуючи, що у вас було “існуючі хвороби”, зв’язатися з адвокатом негайно.
Можливо, ви згодні з лікарями вашого роботодавця?
Ваш роботодавець має право зажадати від вас, щоб вибрати лікаря зі списку для Вашого лікування. Ви повинні лікував лікар з цього списку, і ви не можете відвідати свого лікаря, якщо не дозволили зробити це вашим роботодавцем. З іншого боку, роботодавець не може сказати вам, який лікар на список для вибору – можна лікувати будь-яку з лікарів. Крім того, лікарі іноді не запитати, чи є ваша травма була, пов’язані з роботою і пацієнти забувають згадати, що це було. Переконайтеся, що ваш лікар знає, що ваша травма сталася на роботі. Однак, якщо ваш роботодавець не дотримується певні правила компенсації працівникам, Ви можете бути в змозі лікувати за вашим власним лікаря. Зверніться до адвоката якомога швидше.

Дотримуйтесь інструкцій лікаря. Приймайте всі ліки, приймати участь у фізичній терапії, а також відвідати доктора регулярно. Якщо цього не зробити, роботодавець може відмовити у виплаті на тій підставі, що ви не слідували вказівкам лікаря.
Ви підписали остаточного отримання?
Остаточного отримання є форма, яка засвідчує, що ви повністю одужали від вашої травми, і що ви в змозі відновити звичайні обов’язки як якби ви не були поранені. Часто роботодавці будуть намагатися змусити вас підписати остаточного отримання на момент повернутися до роботи.

Ви повинні зв’язатися з адвокатом перед підписанням остаточного отримання або будь-який інший документ. Наприклад, ви можете мати право на отримання допомоги, якщо ви повинні працювати скорочений робочий день в результаті отримання травми. Якщо біль не проходить, або якщо є міцного шрами, підписання остаточного отримання зажадає від вас подати клопотання про відновлення вашому випадку, якщо вам потрібно вжити додаткових дії.
Ти уявити медичне обстеження?
Роботодавці та страхові компанії можуть попросити вас представити А.А. медичне обстеження для того, щоб як і раніше отримувати переваги. Однак, цілком можливо, лікар виконання робіт з обстеження оголосимо ви підходите до роботи і зупинити ваші пільги. Ви можете мати право відмовитися від такого обстеження, і слід поговорити з адвокатом про ваші варіантів іспиту повинні бути запрошена.

Чи працювали ви десь в іншому місці після того, як ви отримали травму?
На іншу роботу, навіть якщо це неповний робочий день або “на стороні”, може зменшити або зупинити ваші компенсаційні виплати. Робота в іншу роботу, особливо якщо ви виконуєте функції, які аналогічні тим, які очікуються на вашій колишньої позиції, може означати, що ви в змозі повернутися до повної зайнятості і більше не вимагають компенсації.

Є вимоги про повідомлення в деяких випадках отримання роботи, і неподання звіту може призвести до відповідальності за законом. Зв’язатися з адвокатом, перш ніж ви візьмете в будь-якій зовнішній дохід від будь-якої роботи, якими б незначними, щоб визначити, якщо це призведе до зниження вашої користь, або якщо потрібно повідомлення.
Чи робили Ви спроби отримати роботу?
Якщо ви фізично в змозі повернутися до роботи, закон вимагає, що ви намагаєтеся отримати роботу, яка знаходиться в межах вашої обмежень. Ви повинні подати заявку на роботу в інших компаніях рекомендовані реабілітації радник роботодавця. Ви повинні бути правдивими на цих співбесідах і докласти зусиль, щоб стати зайнятих. Ви повинні вести облік кожної завдання, в яке ви звернулися, в тому числі дату та час інтерв’ю, створити резервну копію випадку, якщо роботодавець вирішує зупинити вигоди. Перш ніж говорити в реабілітаційний консультанта, або страхової регулятор, зв’язатися з адвокатом негайно.
Ви дивилися, що ви говорите вашому роботодавцю?
Те, що ви говорите вашому роботодавцю може бути дуже важливо в тих випадках, компенсації працівникам. Наприклад, якщо ви плануєте не піти у відставку і заявити, що у вас немає планів небудь знову працює, ваш роботодавець може використовувати вашу заяву в суді проти вас, щоб зупинити компенсації.
Ви розслідування обставин інциденту?
Відразу ж після інциденту, докази часто присутня, що може створити резервну копію вашої справи. Часто, докази покаже, хто саме винен в аварії. При наявності свідків інциденту, отримати їх імена та контактну інформацію. Якщо це можливо, знімати сцени або попросити кого-небудь зробити це.

Докази має тенденцію зникати з плином часу. Сцена буде очищений, використовуване обладнання використовується іншими людьми, свідки забувають, і так далі. Важливо, щоб зібрати якомога більше інформації про інцидент як можна швидше, щоб запобігти інформації від втрати, які могли б допомогти вам.

Ви також можете мати можливість подати до суду на когось іншого, ніж ваш роботодавець за халатне умовах. Адвокат може допомогти вам у визначенні того, хто ще може бути пред’явлений позов у ​​зв’язку з інцидентом.

Даний посібник призначено тільки для інформаційних цілей і не призначена для надання консультацій для будь-якого конкретного випадку. Я закликаю вас звертатися до мене на 215-641-1192 або відвідайте http://www.discountinjurylaw.com/, щоб обговорити ваші особисті справи безкоштовно.