Чи розумно придбати страховку домашнього майна

У той час як кришка домашнього не може бути юридична вимога, це мудра інвестиція для тих домовласників, які мають цінне вміст для захисту. Зрештою, сучасної електроніки і комп’ютерів в копієчку. Якщо щось трапилося з ними, ви, безумовно, сумую за ним. Тому, отримавши кришку домашнього є хорошим рішенням, коли справа доходить до захисту ваших особистих речей. Як тільки ви додасте в ювелірні вироби, одяг, DVD, CD, меблі, а все інше у вас є, ви повинні розуміти важливість отримання цього типу покриття.

крадіжка

Краща стратегія для захисту дорогих ігрових систем, високої чіткості або плазмовий телевізор, комп’ютер або високої кінця від крадіжки це поставити замки на дверях і вікнах. Ви також можете скористатися послугами охоронної фірми, які можуть Налаштуйте будильники по всьому будинку. Однак, незважаючи на стримуючі фактори, будинок і його вміст може ще пройти вторгнення зловмисників, які крадуть все, що погано лежить у тому числі і дорогу електроніку і комп’ютери, а також ювелірні вироби, антикваріат, хутра та багато іншого. Кришка домашнього майна може заплатити, щоб замінити ці деталі для вас.

мати-природа

Більше того, життя непередбачуване і так це погода. Хто знає, коли їхній будинок стане не завалені дощ поки повені нижньому рівні будинку? Ймовірність того, всі ваші електроніки вижили потоп малий. Ваше приватне майно може бути зруйнована протягом декількох годин, і ви залишитеся ні з чим, крім сліз і розчарування, особливо якщо у вас не було передбачення, щоб отримати гарантійне покриття, домашнє майно. Якщо у вас є, кришка домашнього може бути використаний, щоб замінити ці деталі для вас.

ремоделювання невдач

Додайте до цього сценарію потенціал для невдач під будинку ремонт, і ви, звичайно, додати до можливості пошкодження або знищення вашого цінні речі. У той час як підрядники не планують знищити будь-які ваші питання, не виключено, що труба може лопнути, або електропроводка виходить з ладу. Що ви будете робити, якщо ви не мають покриття домашнього замінити елементи?

навіщо?

Гроші, вкладені в корпусі домашнього добре стоїть душевний спокій, що ви отримаєте дійсно ваші речі коли-небудь викрадені або знищені. Зрештою, якщо у вас складаються всі гроші, які ви вклали у ваші особисті речі, ви збираєтеся виступити з досить великим числом. У вас є такі грошові кошти в касі, щоб замінити всі, якщо він був вкрадений або пошкоджений в результаті пожежі або повені?

Витратьте час, щоб створити список ваших цінностей, розміщення в грошовому вираженні на кожен з них. Зробіть собі послугу і додати його так, що ви можете бачити, скільки грошей ви вклали у ваше утримання будинку. Ось чому ви повинні взяти час, щоб записатися на будинок страхового покриття зміст. Кришка домашнього майна використовується для заміни вкрадених або пошкоджених деталей для вас так довго, як вони включені в страхове покриття.

Intro: Захист дорогі іграшки разом з потребами життя в будинку легко здійснюється з охопленням змісту будинку. Дізнатися, чому ви повинні переконатися, що ваше майно покриті цим видом страхування.