Чи потрібен мені поліс страхування життя

Продажів зі страхування життя зросли навіть через поганий економіці. Страхування життя має бути частиною вашої нерухомості планує мати справу зі своїми близькими в несвоєчасному разі вашої загибелі. Кілька людей потребує страхування життя, але для людей, які мають маленьких дітей або інвалідів керівництвом партнера чи хлопчик, ви повинні думати про страхування життя. Не просто буде страхування життя допомогти допомогти вашим близьким, але крім того, він може запропонувати вам доларів в момент смерті, щоб заплатити за витрати на похорон та інші борги.

Перш ніж купувати страхування життя, оцінити вашу ситуацію тривалий термін. Визначте, як багато людей залежать від вашого грошового потоку для проживання і наскільки яка буде чергування в наближаються багато років. Діти старшого віку буде зростати набагато більш незалежні і не буде залежати від ваших доходів, так і маленькі діти будуть розраховує на вас за підтримкою для багатьох ще багато років. У ситуації ваш коханець або чоловік інвалід або в даний час не працює, ви повинні знаходитися в такому відсутність ваш заробіток буде викликана членів сім’ї. Наступні, визначте, наскільки ваші утриманці потрібно для життя звинувачень. Не нехтуйте проводити урахуванням соціальних сильні безпеки для чоловіка або молоді та інші плани по страхуванню життя. Визначити, наскільки ваші утриманці доведеться залишитися без вашого заробітку.

Потім визначте, як дуже довго Вашої родини буде залишатися залежним. Дітей-підлітків практично зі школи не потребуватиме додаткових грошових потоків занадто довго. Юнацька діти будуть мати потребу набагато набагато більше допомоги і грошових коштів за навчання, дитячий садок, і щоденні витрати. Майте на увазі, що якщо ваш чоловік або дружина в даний час не працює, її дохід можливо буде набагато менше, ніж якби вона в даний час працює. Елемент у її рівнем шкільної освіти і те, що вона могла б заробити в разі вашої смерті.

Ви, можливо, виявите, що утриманці не зажадає більше доходу, ніж ваші спочатку передбачалося. Купівля страхування життя досить для них, щоб проживати зручно, але не планують запропонувати кожній речі після вашої відсутності життя. Підтримуйте на увазі ваші маленькі діти направляється в ланками і здатні внести свій внесок у хід гроші побутові, оскільки вони є підлітками. Стипендії призначені для продажу дітям з померлих батьків, тому шкільні витрати не можуть бути до ви думаєте. Ваш партнер може використовувати гранти та стипендії для відвідування викладачів і збільшити її дохід ймовірно.

У випадку, якщо ваші діти розвиваються і самодостатня, вам не потрібно буде стільки страхування життя. Обговоріть разом з вашим чоловіком, скільки ви плануєте в щомісячні рахунки, щоб стати і якщо вона планує отримати іншу роботу або ще далі свою освіту. Молодші діти можуть мати право на міжособистісні переваги захисту, а також стипендії для здобуття освіти. Якщо ви не є який-небудь утриманців, які не причепили, а також не мають дітей, вам не потрібно страхування життя взагалі. Ощадний рахунок видатків поряд з відспівування може бути достатнім для боротьби з вашим останнім витрати.