Чи потрібен брокер при купівлі медичного страхування

Відповідь проста: чи повинні ви брокера при купівлі медичного страхування є «ні», але є обставини, за яких використання брокером може бути дуже корисною, а також заощадити гроші.

Пошуки відповідного плану медичного страхування може лякає перспектива з великою кількістю компаній на вибір і величезний асортимент часто складній і важко розшифрувати плани продаються. В результаті, часто розумніше скористатися послугами брокера, щоб відповідати вашим потребам в кращих оздоровчих страхової компанії та плану.

Після вибору брокера це питання просто давши йому ваші медичні подробиці, включаючи інформацію про такі речі як будь раніше існуючих умов ви можете мати і ліки, які ви приймаєте, а також список з речей, які ви хочете побачити вкриті вашим планом. Брокер буде потім подивитися на ряд компаній і плани і повернутися до вас з його рекомендаціями. Ви можете вивчити ці, задати будь-які питання, які ви могли мати, і залишити його брокеру, щоб отримати ваше здоров’я договір страхування складений і ваш план видається.

Один дуже важливим моментом є те, що брокер медичного страхування працює самостійно, а не для якої-небудь конкретної компанії медичного страхування. Його роль полягає у вивченні весь ринок медичного страхування та ознайомитися з повним спектром кришку на пропозицію. Він повинен також знати репутацію кожної страхової компанії і як вона працює, в тому числі такі речі, як частота, з якою він збільшує премії і те, яким чином вона має справу з претензіями.

Хоча брокер є незалежним, це теж дуже важливо розуміти, що він заробляє комісію кожен раз, коли договір підписаний, і що його комісія буде змінюватись між страховими компаніями. У результаті, багато людей вважають, що це не в інтересах брокера рекомендувати план, який дає йому найвищу комісію, а не план, який є в кращих інтересах клієнта. Якщо це турбує вас, то ви повинні обговорити це з брокером. Авторитетного брокера у нього не буде жодних труднощів при обговоренні цього відкрито з вами.

Ще один важливий момент, якщо ви турбуєтеся про свій план коштувати вам більше, тому що ви платите комісію брокера є те, що це не обов’язково означає, що ви зможете придбати план від страхової компанії собі дешевше. У багатьох випадках ви виявите, що ви будете платити точно так само, чи купуєте Ви через брокера чи ні. У простій термін ви в кінцевому підсумку платити плату Який би шлях ви приймаєте, і різниця лише в тому, чи є плата йде на брокера або страхової компанії.

Мабуть, найбільшу вигоду за допомогою брокера полягає в його знанні ринку. Це не тільки означає, що брокер може часто вам план швидко, але це також означає, що він буде в змозі, щоб ви точно кришка вам потрібно, часто в ціну угоди, яка була б вам навряд чи вдасться знайти за допомогою функції пошуку продати себе .

Якщо ви щасливі, що ви можете знайти свій власний план медичного страхування і задоволені тим, що ви розумієте, технічні аспекти договорів медичного страхування і може розшифрувати дрібним шрифтом план, то все добре. Якщо це не так, то вам може бути дуже мудрим, щоб шукати послугами брокера медичного страхування.