Чи повинен я платити податки зі страхування життя

Можливість того, щоб платити податки на поліси страхування життя є питання, який, ймовірно, може бути відповідь в ряді напрямків. Деталі всіх можливостей може бути досить заплутаним, але ось основний розбивки можливих сценаріїв оподаткування і не облагаемості коли справа доходить до грошей, отриманих від поліса страхування життя.
Що таке безпечний для оподаткування? Коли кошти отримані в кінці результат, як воно було задумано політики, коли власник мертвий – одержувач отримає повну вартість поліса повністю оподатковуються. Коли кошти, отримані в моді це не вважається користуючись уряду і, отже, суму, незалежно від того, наскільки великий або маленький в не обкладається податком.
Поки ваша політика зберігається “живий” і активний, грошовий зростання політики не оподатковуються небудь. Не всі поліси страхування життя відчувають достатнього зростання готівки за межами первісної набули значення для цього занадто велика проблема, але для тих, що роблять – будь-яке зростання грошової вартості пережили за життя політики безпеки від податків тих пір, поки політика залишається в хорошому положенні.
Що вважається Оподатковуваний? Кожен раз, коли будь-які гроші, отримані в результаті політики можна розглядати як власнику прибуток від політики, сума грошових коштів, отриманих оподатковується з боку уряду. Це може включати в себе кілька різних сценаріїв, включаючи: коли політика дефолт за, коли політика перевести в готівку в, або коли політика буде скасовано.
Коли ви за замовчуванням на платежі, то слід скасувати політику або готівкою у Вашій політиці – результат той же ефективно досягнуті. У більшості випадків ви або отримаєте всі страхові внески, внесені до політики назад, або ви отримаєте поточну вартість політики залежно від тонкості політики, в якій ви придбали. Якщо ви отримуєте грошову вартість, і що грошові значення більше, ніж премії, в якій ви заплатили, ви отримали прибуток від поліса страхування життя – так що будь-які гроші, що перевищують суму який ви заплатили в преміум Тому оподатковуваний .
Якщо у вас є, в будь-який момент, брали позики в рахунок грошової вартості вашого поліса і повного погашення (в тому числі відповідними відсотками) не було зроблено, перш ніж готівкою або скасувати вашу політику, гроші, що належать прийде безпосередньо з поточна грошова вартість політики. Потенційно це може мати вплив на чи не ви повинні платити податки на частину грошей, які ви отримали в результаті скасування.
Коротше кажучи, якщо ви будете продовжувати платити за вашої політики, і вам не позичати щодо грошової вартості ви повинні турбуватися з точки зору оподаткування. Якщо ви вирішили покласти край вашого поліса страхування життя за будь-якої причини, будь-які гроші, які ви повинні отримати, що більше, ніж ви заплатили в політику, буде обкладатися податком і, отже, повинні бути доведені до відома IRS в якості доходу.
Ви повинні отримувати виписки з докладним описом операції, які відбулися щодо вашого поліса страхування життя, і, можливо, навіть заява, що повідомляє, що потенціал податкової інформації додається. Якщо у Вас виникли питання щодо оподаткування кошти, отримані від вашого поліса страхування життя в результаті скасування, запозичень, або далеко якоїсь іншої причини, ви повинні розглянути ці питання з кваліфікованим бухгалтером до подачі вашої податкової декларації. Будь бухгалтер матиме можливість ідентифікувати оподаткування будь-які і всі ваші активи і допомогти Вам представити податкову декларацію у такий спосіб, що ви можете відчувати себе впевненим, що нічого не упускати з виду.