Чи не WellPoint знову

Є моменти, коли ви отримаєте огляд, а потім він вдаряє вас, “Щось просто не складаються.” Ну, ви пам’ятаєте зниження рівня грунтових вод, чи не так? Це дружна компанія, що, приблизно в січні або лютому, оголосив, що має намір збільшити ставки страхових внесків до 39% в ряді держав по всьому Союзу. Президент Обама завів собі всі працювали, посилаючись на них як реальна причина, чому всі демократи у Вашингтоні повинні об’єднатися і виступити проти страхової галузі. Тоді, впевнений, яєць яйця, було панічну втечу, щоб отримати рахунок реформи охорони здоров’я президента з його підписати цей закон. Ті демократи впевнені, дійсно весело б’ється про зниження рівня грунтових вод. Так що найбільше питання в тому, що сталося далі? Ось одна з найбільших корпорацій на страховому ринку вимагають збільшення страхових внесків. Вона виникла свій шлях?

Відповідь починається в Каліфорнії, де максимальна ставка була 39% мають набрати чинності. Як держава, згадана пропоноване підвищення до незалежних аудиторів за думку. Відповідь була негативною. Здавалося, пониження рівня грунтових вод не міг скласти. Ну от і спрощуємо речі небагато. Але реальність така, що число Wellpoint запропонувала підтримати їх нагородні збільшення були засновані на дуже хиткому математичних припущеннях. Коли новина доповіді стало надбанням громадськості, для пониження рівня грунтових зняв пропоноване збільшення. Виходячи з цього, Кетлін Сібеліус який секретар Департаменту охорони здоров’я та соціальних служб розіслав листи в усі державні страхові комісари закликаючи їх розглянути кожне пропоноване збільшення премії. Це перша ознака того, що баланс сил зміщується по відношенню до страхової галузі та на користь споживача. Занадто довго, страхові компанії сховалися за складні математичні пояснення і грається системи. З доступних медичних закону тепер законом, Сібеліус обнадіює кожна держава, щоб дати собі повноваження по затвердженню ставка збільшується. Першою ознакою триваючого хороші новини для споживачів виходить з Коннектикуту, де генеральний прокурор змушений Блюменталь аудит Blue Shield і Гімн Blue Cross, і пониження рівня грунтових вод дочірніх компаній. Коннектикут страховий комісар Салліван відхилив ці компанії запити на збільшення в минулому році. Здається, ймовірно, те ж саме станеться цього року.

Рухаючись так швидко, щоб спонукати держави переглянути всі про зміну розцінок, секретар Сібеліус демонструє одна з ключових переваг тепер доступні для федерального уряду відповідно до нових законів. Те, що інтереси споживача будуть поставлені вище інтересів галузі медичного страхування. Це означає, що кожна держава повинна бути переживає рутини аналізу кожного разу збільшується ставка премії пропонується. Припущення, докази, претензій історії та тенденції стверджував всі повинні бути ретельно протестовані. Якщо є якісь проблеми, підвищення має бути відмовлено. Мета завжди повинна бути доступною для забезпечення індивідуальних планів медичного страхування доступні для більшості людей, що живуть в США. Занадто довго, страховики було дозволено обманювати регуляторів з математикою і складні пояснення. З незалежних аудитів зараз вступає в гру, такого успіху, якими користуються громадяни Каліфорнії повинно відчуватися по всьому США.