Чи не Оплата страхового захисту Так, однією премії не

Оплата страхового захисту (PPI) виплачує кредит або кредитну карту, якщо ви не в змозі йти в ногу виплати собі, скажімо, якщо ви були звільнені або не може працювати через хворобу або за будь-якої причини. Можна подумати, що це звучить як дуже хороша річ. Спокій, що ви не будете потягли до в’язниці боржників зниклих тих життєвих виплати. Великий.

Чи не настільки велика, насправді. За допомогою одного політика премії PPI ви насправді в кінцевому підсумку платити набагато більше інтересу, у вигляді одноразової виплати буде додано в політиці заздалегідь і розглядається як частина вашого кредиту. Це означає, що ви будете платити відсотки за новими збільшив суму вашого кредиту.

Ці поодинокі політика премією були сильно критикували за те, що дорого, але й тому, що люди не допомогли зрозуміти всі умови, в тому числі обмеження на вимоги, які поховані в дрібний шрифт. Часто зайнятих неповний робочий день або підрядних працівників знайти на них не поширюється, коли вони купили політики у дусі доброї волі.

По групах споживачів Which?, Не може бути до двох мільйонів власників полісів, які не змогли пред’явити претензії страхового захисту платежів. Він порадить, що хтось продав одній премії PPI політики поряд кредиту в минулому повинні перевірити у разі, якщо вони можуть мати право на повернення.

Управління з фінансових послуг (FSA) було турбуватися про отримання клієнтами нечесну угоду з цим типом політики і закликав банки припинити продавати їх, або, вірніше, неправильне їх продажу, так як їх клієнти часто умовили придбати поліс для покриття незабезпечених кредитів і умови не були належним чином пояснені. Представник FSA заявив, що “клієнти продають цей вид продукції має бути сказано, як працює продукт, що воно охоплює і скільки це коштує – тим більше, що вартість PPI додається до кредиту і відсотків, нарахованих на цю суму ».

Деякі великі банки, включаючи Lloyds TSB, Halifax, банк Шотландії, Barclays, RBS, NatWest, Альянс та Лестер і Co-Op банку прийняли критику на борту, і оголосили, що вони припиняють продажу однієї премії політики ІЦВ. Більшість банків продовжуватиме продавати PPI, але з щомісячними платежами вартості, а не з разового платежу, премії.

FSA задоволений цей крок і сподіваємося, що інші банки незабаром послідувати їх прикладу. Розпад єдиної політики премія не край політиці оплати захисту, і не повинно бути. FSA “визнає важливість відповідної страхового захисту в нинішніх економічних умовах” та прес-секретар Джон Біль, роздрібні ринки MD АФН абсолютно ясно про це.

“Продукт PPI ​​може бути корисним для клієнтів, охочих захисту на конкретному кредитну угоду, поки політики продається відповідним чином. Споживачі можуть відвідати наш веб-сайт, Moneymadeclear, щоб отримати інформацію про свій вибір охорони і використання наших столів для порівняння PPI політики, “говорить він.

Асоціація британських страховиків (ABI) прагне, що весь цей галас про неправильну продажу не повинно відштовхнути людей купувати Компенсація захисту в ці смутні часи, кажучи: “Ми думаємо, що треба добре подумати, перш ніж робити що-небудь, що б залишити їх без безробіття захисту в нинішніх економічних умовах “.

“ABI вважає, що ІЦВ є цінним продуктом, де було продано належним чином.” У жовтні 2008 року безробіття претензій на політику PPI виріс на 113 відсотків у порівнянні з жовтнем минулого року. Ця тенденція повинна зберегтися. “ABI і вхідні в неї компанії працюють з регулятором, щоб гарантувати, що коли люди беруть PPI вони розуміють, що це коштує і що воно охоплює, щоб вони могли зробити усвідомлений вибір.”

Представник Lloyds Banking Group погоджується. “Зростання обсягів вимог ми бачили від клієнтів протягом останніх місяців наочно демонструє, що ІЦВ є продуктом реальної вартості, пропонуючи спокій і захисту споживачів, якщо їх обставини змінилися, і вони стають несподівано хворим або безробітні,” сказав він. ” ABI вважає, що ІЦВ є цінним продуктом, де було продано належним чином. ” У жовтні 2008 року безробіття претензій на політику PPI виріс на 113 відсотків у порівнянні з жовтнем минулого року. Ця тенденція повинна зберегтися. “ABI і вхідні в неї компанії працюють з регулятором, щоб гарантувати, що коли люди беруть PPI вони розуміють, що це коштує і що воно охоплює, щоб вони могли зробити усвідомлений вибір.”

Представник Lloyds Banking Group погоджується. “Зростання обсягів вимог ми бачили від клієнтів протягом останніх місяців наочно демонструє, що ІЦВ є продуктом реальної вартості, пропонуючи спокій і захисту споживачів, якщо їх обставини змінилися, і вони стають несподівано хворим або безробітні,” сказав він.