Чи можу я змінити страховому бізнесі або професійної відповідальності, як мої межі зміни потреб

Багато власників малого бізнесу придбати більш високі ліміти на їх помилки та упущення страхування, оскільки їх контракти клієнт вимагає цього. Але те, що про те, коли ці контракти закінчуються? Це гарна ідея, щоб заощадити трохи грошей за рахунок зниження професійних меж відповідальності політики? Або, що, якщо у вас вже є охоплення, але новий контракт вимагає більш високої політики межа? Чи можете ви збільшити охоплення в середині щорічного термін політика?

Ми відповідаємо на ці та інші запитання й помилки та упущення питання нижче.

Ви знаходитесь в зоні встановлений для річного періоду, або я можу змінити свою політику обмежень протягом року?

Політика обмеження часто можуть бути скориговані протягом року, хоча деякі страхові компанії мають обмежень щодо цього. Як правило, вони готові збільшити граничні значення у зв’язку з вимогами контракту, але може запросити копію договору. Їх турбує те, що вашій проханням збільшити суму страхового покриття може бути пов’язано з інцидентом, яке вже відбулося, і вони не хочуть збільшити суму покриття, коли вже є потенційні або позову проти.

Якщо я хочу, щоб збільшувати і зменшувати E & O страхування засноване на тому, що мої контракти сказати, що потрібно, це ліміт покриття на основі, коли я виступила з проектом, або коли костюм принесли? Якщо я зменшити охоплення після контракт закінчується, і я пізніше позов, я покрита залежно від рівня у мене був у той час я зробив роботу, або на рівень охоплення в той час я подав до суду?

Якщо зменшується охоплення, позов буде здійснюватися на основі суми покриття чинності, коли подається позов, незалежно від того, скільки охоплення був у силі, коли робота була зроблена. У деяких випадках, коли покриття збільшилося в середині термін дії страхового поліса, перевізник буде розглядати претензії, які мали місце до дати зміни, як підпадають під нижню межу, і ті події, які відбулися після того, як збільшення покритих більш високий межа. Знову ж, це для захисту від збільшення охоплення, коли існує потенційна або відкладені стверджують, що до цих пір не подав.

Якщо перемістити E & O ліміти покриття вгору і вниз, може носія відречешся від Мене майбутнього покриття або напишіть мені?

Напевно, немає. Хоча зробити декілька змін у ході одного і того ж терміну політика дуже незвичайне, як правило, не є причиною для відмови в продовженні. Однак, як правило, найкраще підтримувати постійний рівень освітлення протягом одного терміна політики, якщо договором спеціально не потребує збільшення. Зміни в ліміти покриття вирішуються найбільш ефективним чином на політичному оновленні.

Якщо я зменшити мою покриття або повністю нехай це проміжок часу, було б важче пізніше збільшити або відновити мою страховку?

Ви завжди повинні бути в змозі почати нову політику, поки попередня політика не була скасована за несплату премії. Політики E & O страхування написані на “претензії виробництва” основі. Це означає, що освітлення має бути в силі, коли відбулася подія, а також, коли подається позов. За рідкісними винятками, як тільки E & O провали політики, всі покриття втрачається, і це як якщо б ви ніколи не мали страховки. Коли ваші провали політики та нової політики почався, нова політика буде охоплювати тільки робота, яка робиться після дати набрання чинності нової політики. Там немає покриття для роботи, що було зроблено до цієї дати, навіть якщо ви, можливо, мали покриття чинності в той час.

Як мені визначити, скільки помилок і пропусків покриття мені потрібно?

Це важко, якщо не неможливо, точно передбачити, скільки помилок і пропусків покриття може знадобитися при майбутніх обставин. Допомагаючи вам визначити межі, ми оцінюємо вашої схильності ризику в залежності від розміру контрактів ви працюєте на – невеликі контракти зазвичай запропонувати більш низьку максимальну відповідальність – і як критично важливі ваші послуги клієнту. Наприклад, ви могли б працювати на невеликий проект, але збій може призвести до вашого клієнта будучи не в змозі обробляти бізнес-замовлень або зробити розрахунок заробітної плати. Залежно від розміру клієнта, фінансові втрати можуть бути суттєвими. Загалом, $ 1 млн на охоплення є найбільш поширеним кількість необхідних договорів і являє собою суму, ми пропонуємо найбільш часто.