Чи має ваш будинок страхування не відповідають

Якщо у вас є будівлі та / або зміст страхування, Ви вже зробили важливий крок у захисті вашого будинку і сім’ї від втрат. Тим не менш, це так само важливо продовжувати робити, що ви захищені, зберігаючи ваш страхування до сучасних, так що він точно відображає вартість вашого будинку і майна.

адекватне покриття необхідно

За даними опитування, проведеного Асоціацією британських страхових брокерів, до 70% британських домогосподарств не мають адекватного страхового покриття будинку. Багато людей вважають, що вони економлять гроші на страхові внески по-страхування своїх будинків, але недостатнє охоплення стає кошмаром, в разі стихійного лиха, яке пошкоджує або руйнує ваш будинок.

На жаль, деякі страхувальники не впізнають вони під-застрахованої, поки вони не подати позов. Багато людей носять сотні фунтів стерлінгів гаджети з ними щодня, мобільні телефони, цифрові фотоапарати, ноутбуки та плеєри, не думаючи про те, чи варто їх страховий поліс буде розтягуватися, щоб покрити їх, якщо ці питання будуть втрачені або вкрадені. Кожен раз, коли ви робите значні покупки, загальна вартість вашого майна йде вгору, і, хоча більшість людей вважають, що їх страхування буде покривати їх автоматично для всіх нових покупок, це не завжди так.

Тоді є ваші будинку сама. Поліпшення, внесені у вашій власності, можуть додати до його вартості, і це важливо переглянути вашу політику після будь-якого значного додавання або оновлення, щоб переконатися, що ваш поліс покриває нових і збільшення вартості вашого будинку. Суворі бурі, що вдарила по багатьом британським господарств у січні 2007 року в результаті страхових випадків загальним один мільярд фунтів, і вчені-екологи пророкують, що ці типи погодних умов, зросте частота, забезпеченню належного рівня страхового покриття є більш важливим, ніж коли-небудь.

Як переконатися, що ваше супровідний новітній

Це просто, щоб отримати страховку. Переконавшись, що ваша політика підтримується в сучасних і точно відображає вартість вашого будинку і його вміст займає трохи додаткової роботи, але якщо ви коли-небудь, щоб подати позов, ви будете раді, що Ви знайшли час .

Кращий час, щоб переглянути політику після Різдва, коли дорогі подарунки може значно збільшити вартість утримання вашого будинку. Це особливо важливо, коли мова йде про таких елементів, як ювелірні вироби та антикваріат, тому що ці елементи можуть знадобитися додаткові або окремі освітлення на додаток до страховий поліс ваш стандартний домовласника. Крім того, слід переглянути вашу політику в будь-який час внести суттєві поліпшення для вашого будинку або саду, або якщо ви встановити чи оновити пристрої безпеки. Установка затвердженим безпеки пристрої, такі як тупики та сигналізації може реально зменшити ваші премії, так що це добре варто переглянути вашу політику, якщо ви замислюєтеся про встановлення цих.

При перегляді вашої політики, перевірте наступні пункти:

1. Всього ви застраховані. Ваш будинок повинен бути застрахований на відновлення вартості вашого будинку, а не його ринкова вартість, і ваш зміст страхування повинен охоплювати все ваше майно.
2. Переконайтеся, що у вас є “від усіх ризиків” прикрити, якщо ви хочете, щоб покриття застосовується, коли ви берете володінь за межами вашого будинку.
3. Ваш “єдиний ліміт пункт”. Це максимальна сума, ваш страховик буде платити за будь один елемент (зазвичай в районі £ 1000 до £ 1500). Будь-яке майно, яке оцінюється в більш вказаної суми необхідно додаткове освітлення.