Чи мають молоді дорослі почуваються зрадженими Обамою реформу охорони здоров’я

Більшість молодих людей проголосували за Барака Обаму на президентських виборах 2008 року. Справді, 18-24 демографічної склав найбільший шматок прихильників нині президента Обами. Чи є спори з приводу реформи охорони здоров’я страхування викликаючи їх пошкодувати рішення? Реформа охорони здоров’я була одним із стовпів його передвиборної платформи, але спочатку він схвалив підхід ближче до запропонованого ліберально єдиного платника адвокатів.

Недавній аналіз безпартійний Ренд охорони здоров’я виявили, що законодавство нещодавно прийнятий демократів може призвести до молодих дорослим медичного страхування буття 17% дорожче. Інші оцінки передбачають, що зростання буде більше 50%. Основна частина збільшення витрат відбудеться після 2014 року, коли більша частина законопроекту в силу. Це запобіжить людей з уже існуючими умовами від відмовляють охоплення. На жаль, законопроект фаустівської угодою: вона включає в себе мандат для всіх, щоб купити страховку. Якщо вони не роблять, вони будуть піддаватися штрафу.

Молоді люди найбільший відсоток незастрахованих в Сполучених Штатах. Деякі з них без страховки добровільно, і ця група є більмом на оці медичних страховиків. Бізнес-модель компанії медичного страхування заснована на молодше, здоровіше люди платять в систему під час виплати претензій відносно небагато для старшого, нездорова людина. Якщо баланс пулу ризиків вимкнено, страховики повинні або стягувати більше або відмовитися від деяких потенційних клієнтів.

Тобто, де індивідуальний мандат вступає в гру. Є що додається субсидії призначені для використання на регульованих ринках (не враховується у дослідженні), яке допоможе з ціною. Тим не менш, вартість буде в середньому на $ 42 більше кожен місяць.

Деякі Millennials дійсно відчувають відмовилися. З рекордно високий рівень безробіття – ще більш серйозним у цій віковій групі – вони мало в змозі дозволити собі медичну страховку, як є. Набагато більше або неповний, або працювати в позиції без користі для здоров’я. В результаті, вони повинні купувати окремі медичного страхування. Можливість того, що законопроект нібито може допомогти їм у кінцевому підсумку додавши до їхньої боротьби болить ще більше.

Загалом, молоді люди бувають двох розумів. Багато зрозумілим ображений того, щоб платити більш високі ставки медичного страхування, щоб покрити літніх людей у ​​здоров’ї гірше. Нові обмеження на віковий рейтинг означає, що страховики можуть тільки стягувати 50-річний 300% більше за політику, ніж 20-річних в подібних здоров’я, в той час як попередній закон дозволяв їм заряджати до шести-семи разів більше. На відміну від літніх американців, молодих людей не мають свої власні централізовані групи лобіювання, щоб висунути їх питання в ході дискусії.

Незважаючи на ці проблеми, інші висловлюють більш прогресивною і щедрим виглядом. Згідно з деякими опитуваннями, вони готові заплатити трохи більше за планів медичного страхування зараз, тому що вони розуміють, що в кінцевому підсумку буде старше і вигоду від цієї політики.