Чи відповідає нинішня реформа охорони здоров’я захистити споживчий вибір

Медичне страхування, як ми знали, що це зміни найближчим часом. Деякі шанси необхідні, але інші не потрібні, хоча деякі важливі аспекти були повністю проігноровані. З послужний список уряду, ми дійсно хочемо інший виклик урядовий центр пробігу або агентство?

Хто хоче чекати в очікуванні протягом 45 хвилин під час телефонної розмови у відділенні Соціального забезпечення, і коли ви, нарешті, досягти когось, вони зазвичай гострі і мають відношення, тому що весь день вони мали справу з сердитих людей, які даремно більшу за останню годину чекає когось, щоб допомогти їм відповісти на запитання. Ви ніколи не збираєтеся поговорити з цим державним службовцям знову, і вони це знають. Там немає ніякої індивідуальності вашому телефону. Ця людина сидить в колл-центр протягом всього дня і говорить одне і те ж, знову і знову, день за днем, рік за роком. Це звичайний досвід, коли ви зателефонуйте Адміністрації соціального забезпечення поряд з більшістю інших державних побіг агентств, таких як Medicare, Податкова служба або Департамент транспортних засобів. А тепер, федеральний уряд хоче зробити це знову і знову, на цей раз до медичного страхування. Більшість американців згодні медичного страхування потребує реформування, але в даний час реформи ігнорує занадто багато, і включає в себе кілька речей, які не потрібні і відходів податкових доларів.

Нинішня реформа охорони здоров’я не має нічого, що захищає особам право вибору, щоб купити їх за допомогою страхових агентів медичного страхування. Здоров’я і плани медичного страхування, як ми знаємо, вона змінюється значно дуже скоро і уряду підходять до це обмін, і якщо у вас є запитання, ми створимо інший уряд побіг колл-центр … так що ви можете чекати в очікуванні протягом наступних 45 хвилин. Навіщо комусь потрібен ще один державний орган побіг колл-центр? Запис треку уряду ніколи не було споживач або замовник сервіс-орієнтованою. Нинішня система на місці, якщо у вас є, щоб отримати медичну страховку на свій власний, ви можете вибрати, щоб зв’язатися з агентом медичного страхування за допомогою. Якщо ваш бізнес, агент зазвичай завжди зустрічає вас в місця діяльності, допоможе вам зрозуміти параметри, а потім вступити допомагає кожному співробітнику і відповіді на їхні запитання. Всі ми можемо очікувати того ж від служби уряду побіг агентство? Коли мова йде про здоров’я зарахування страхування і обслуговування, у нас вже є система, яка працює, і працює добре деякий час, тому вона не повинна змінитися. Замість цього вони повинні бути збережені.

Той, хто має бізнес-інтерес в угоді, більше піклується про обслуговування клієнтів, ніж уряд провів агентство небудь буде. Це агенти робота, щоб захистити споживача і це те, що хороший агент буде робити для свого клієнта. Коли у вас є агент, у вас є свій власний особистий представник, який прийняв присягу, щоб захистити вас і завжди буде на вашому боці. Агент повинен йти на биту для вас, коли у вас є претензії. З агентом, ви отримаєте той же людина щоразу, хто знає вас і вашої родини, який не повинен був попросити ваш номер соціального страхування або номер поліса, щоб бути в змозі пригадати свій файл. Часто, агент може визнати вас, просто почувши ваш голос. Якщо ви віддаєте перевагу, ваш агент прийде до вас додому або зустрітися з Вами на взаємній узгоджений місці. Персональний сервіс це те, що Вам видається і нинішня реформа не робить достатньо, щоб захистити споживачів вибору запитати агента допомогу при виборі вашого здоров’я плану. Агенти допомогти вам самі мінімально можливої ​​премії при отриманні принесла максимальну користь.

Як і всі зміни відбуваються протягом найближчих декількох років, ці зміни, які більшість людей не можуть повною мірою зрозуміти й будуть питання. Страхування збиває з пантелику. Питання, яке ми всі повинні задати собі, ми хочемо, щоб чекати на телефонній лінії на утримання витрачаючи час на очікування нових недосвідчених державна установа отримати відповіді на мої запитання? Або, я хочу можливість вибору ліцензованим агентом, який має багаторічний досвід роботи в галузі до реформи?

Більшість згідно з агентами є важливими і воліють тримати їх, а не коли-небудь доведеться мати справу з новою пропонованої колл-центрів і державних установ. Америка хоче, щоб те, що не відняти у них свободу і можливість вибору. Америка хоче, щоб уряд, який буде слухати їх. До цих пір ми були проігноровані під час реформи охорони здоров’я. Американці хочуть службі. Настав час для наших урядовців, щоб слухати те, що більшість з нас хочуть. Ми не потребуємо іншому центрі уряду виклику. Це просто марна трата провести податкові долари на те, що вже було успішно встановлено. Колесо вже кругла, давайте не будемо змінювати. Замість цього, зберегти його.