Чи варто приймати максимальну франшизу

Коли ви починаєте на ваш тур в інтернеті, одна річ стає ясно майже відразу. Якщо ви використовуєте безкоштовні онлайн пошукових систем, ви можете отримати потік котирувань у вашу поштову скриньку. Всі великі страховики авто прив’язані до одного або декількох з пошукових систем, і вони всі реагують на пошук з їх котирування. Це ви ховає під горою інформації. Там просто не вистачає часу, щоб стежити за кожну цитату на кожній змінної змінилося. За умови, звичайно, що ви отримали котирування з використанням різних факторів, наприклад, зміни розміру франшизи, скільки миль на рік ви їздите, і так далі. Тільки так ви можете вирішити, як отримати максимальну знижку, щоб грати з системою. Так що, якщо ви починаєте процес пошуку нового автомобіля, щоб рухатися, спочатку перевірити ставки страхових внесків на всіх марок і моделей ви думаєте про покупку. Ви будете здивовані великі відмінності. Тоді подивіться на методи оплати послуг страхування. Є знижки, якщо ви платите премію в якості щорічного одноразового. Якщо ви зв’язуйте авто з будинком страхування? Це може заощадити принаймні 10%. Застрахувати більш ніж одного транспортного засобу? Є так багато варіантів, що дає вам знижку, ви повинні працювати ваш шлях через кілька пошуків, щоб зрозуміти, скільки грошей можна заощадити.

Поговоріть з друзями, і є, ймовірно, буде одна пропозиція, вони все роблять. Перейти на максимальній франшизи. Це дає вам найбільшим знижкою. ОК. Так, вони радять вам застрахувати себе. Замість того щоб шукати в страхову компанію, щоб оплатити всі ваші претензії, великі чи малі, ви підписавшись на угоду, в якій страховик сплачує тільки великі претензії, і ви платите всі невеликі претензії. Озираючись на водіння кар’єри і поговорити з родиною та близькими друзями. Дізнайтеся, скільки нещасних випадків у них було, і приблизно скільки шкоди було завдано.

Якщо ви виявили, більшість нещасних випадків, викликаних незначні пошкодження і без серйозних травм, ви платите всі ці претензії з власної кишені. Причина, чому ви отримуєте більшу знижку, якщо ви приймаєте великі франшизи ви в кінцевому підсумку платити більшість претензій. Страховик сплачує тільки за виняткові аварії. Давайте подивимося, як це може працювати. Якщо вам не пощастило, ви можете брати участь у двох незначних аварій за один рік. Припустимо, у вас є франшиза у розмірі $ 1500. Чи можете ви дозволити до $ 3000 зі свого сімейного бюджету? Якщо у вас є готівка на ваш банківський рахунок, слабину на вашої кредитної картки, або активи можна продати, Ви можете перечекати цей хіт. Але якщо у вас немає запасу міцності у ваших фінансах сім’ї, це $ 3000 можуть схилити вас через край по інших зобов’язаннях. Втрати $ 3000 може означати дефолт по іпотеці або відсутність платежів на вашої кредитної картки зі зграєю штрафів врегулювання, як стерв’ятники навколо вас. Але якщо у вас є удача на вашому боці, приймаючи максимальне франшиза це найшвидший спосіб, щоб купувати дешеві авто страхування. Мудрий водій переводить деякі з коштів, заощаджених в одну сторону про всяк випадок дорожньо-транспортної пригоди дійсно йде.