Чи варто отримання страховки для iphone

Подумайте про всі різних видів страхування є, автомобіль, будинок, подорожі, тварин, список можна продовжувати і продовжувати. Чому у нас є ці види страхування? Не тільки це, щоб захистити себе, але це також означає, що ми будемо в змозі дозволити собі витрати на усунення, замінюючи або платити за рахунки повинно трапитися нічого поганого.

Так само логіка повинна застосовуватися для елементів, які ми цінуємо і утримуйте дорого для нас самих. Наприклад, є багато людей, які застрахувати конкретних предметів навколо будинку, що може бути особливо дорого або провести деякі сентиментальну цінність. Чи є це для захисту, фінансова стабільність, або тому, що, яке значення ви докладете до пункту, отримати страхування для вашого iPhone не є реальним їжаку зрозуміло.

Звичайно, як і всі, це повністю залежить від вас щодо того, ви повинні отримати iPhone страхування. Але переваги набагато переважують будь-які причини, щоб не отримати цей вид страхування. Єдина причина, ви могли б мати для не отримувати цей вид страхування є те, що ви ніколи не можете насправді потрібно, щоб зробити заяву, але не те, що відноситься до всіх видів страхування? Це занадто багато ризику, щоб не отримати iPhone страхування, особливо з урахуванням витрат ви могли б заплатити, якщо щось погане станеться, ці телефони дорогі, і це головна причина, чому ви повинні отримати цю страховку.

Вартість iPhone

Якщо ви вважаєте, вартість iPhone, який залежно від моделі та обсяг дискового простору може бути що завгодно від £ 100 до £ 600, у випадку, якщо ви не були охоплені, і ви повинні були втратити телефон, то це ще £ 100 до £ 600 фунтів, що вам потрібно розщедритися. Не тільки це, але якщо ви вважаєте, вартість вашого контракту, це теж може бути дуже дорогим, від £ 15 до £ 70 на місяць, і ви можете бути заблоковані в свій контракт протягом 18 або 24 місяців.

Давайте припустимо, що у вас не було страхових і ви втратили свій телефон. Як варіант, можна платити за телефон до заміни або інший варіант був би викупити решту вашого контракту на потім отримати ще одну угоду з оператора мобільного зв’язку. У будь-якому випадку, це буде коштувати вам значну суму грошей, які можна було б уникнути з мобільного телефону страхування.

надійність

Як надійний ми і наші телефони? Ну в наш час, то відповідь багато. Подумайте про все, що ми використовуємо наш телефон, вони вже більше не використовується для лише здійснювати дзвінки. Ми використовуємо їх, щоб взяти фотографії, відео, слухати і дивитися медіа, відправляти текстові повідомлення, електронну пошту, організовувати наше життя, для доступу в інтернет, використовувати різні додатки і використовувати соціальні медіа.

Що так багато застосувань, ці телефони дуже важливо для нашого повсякденного життя, тому, коли ми втрачаємо наших телефонів або вони пошкоджені, це не дивно, що деякі користувачі скаржаться на симптоми абстиненції. Запитайте будь-якого послідовного користувач телефону, і вони скажуть вам, що без їх телефон, вони втратили. У зв’язку з тим, що ми стали більш надійними за нашими телефонами означає, що вони стали невід’ємною частиною нашого життя. З iPhone страхування Ви можете гарантувати, що ви отримаєте захист потрібно, так що ви завжди будете мати повністю функціональний і робочий мобільний телефон без витрат на купівлю нової.

спокій духу

Над усе, iPhone страхування принесе вам душевний спокій, впевнені в тому, що якщо щось погане станеться з вашим телефоном ви можете дозволити собі платити за будь-який збиток або отримати заміну одного стрімко. Деякі страхові поліси так до сучасних вони також включають в себе мобільні значення захисту гаманець, який ви можете претендувати на повернення грошей, які були витрачені на смартфоні, якщо у вас був він вкрадений.

З постійним розвитком технології і багаторазове використання мобільних телефонів це стає все більш і більш важливим, що ми тримаємо ці надійним і безпечним. Одним із способів забезпечення, що на вивезення навіть самих основних мобільних телефонів страхових полісів.