Чи буде ваша медична страховка покривати свої витрати

Одним з найбільш важливих способів зберегти вашу фінансову безпеку, щоб переконатися, що ви адекватно покриті для несподіваних подій. Відповідно до недавніх досліджень Гарвардського університету, майже половина всіх особистих банкрутств були результатом медичного події – і більшість з банкрутства люди мали медичну страховку.

кроки можна почати,

Основні медичне страхування є наріжним каменем будь-якого всеосяжного охоплення медико-санітарної допомоги. План призначений для покриття основна частина вашого медичних витрат та оплату лікарів і лікарні в разі серйозного захворювання або травми. Ці плани, як правило, пропоновані вашим роботодавцем і відрізняються один від одного з точки зору вартості, марнотратний франшизи, виправданих витрат і термін служби максимумів.

Тим не менше, основні медичні поліси не призначені, щоб допомогти вам платити з власної кишені витрати, франшизи і побутові витрати, такі як оренда, продукти харчування та комунальні послуги. Щоб зрозуміти ваші фінансові ризики, якщо ви захворіли або боляче, важливо, щоб ви прочитали вашу політику ретельно.

За даними недавнього дослідження, Aflac, проведеного стратегії One, близько 70 відсотків американців стурбовані втрати у заробітній платі через відсутність роботи, якщо вони хворіють або отримують травми. Багато фінансові консультанти рекомендується зберігати зарплату принаймні шість місяців, щоб підготувати себе для несподіваних подій. Хоча це відмінна ідея, для багатьох це не практично – в цьому випадку додаткового страхування може бути хорошим варіантом для вас.

додаткове страхування

“Додаткове страхування не узгоджені з іншими медичними політики, і він виплачує допомогу, щоб допомогти вам з витрат, які не можуть бути охоплені основним медичним страхуванням”, сказав Джефф Гербертом, директор з маркетингу Aflac. Найчастіше, за його словами, пільги застосовуються до сім’ї витрати, такі як виплати по кредиту, втрати у заробітній платі через відсутність роботи, догляд за дітьми або інші рахунки сім’ї.

Є багато різних типів додаткових страхових полісів, у тому числі аварій, короткострокові інвалідності, лікарню інтенсивної терапії, рак / специфічну хворобу, лікарня укладенні відшкодування, довгострокового догляду, здоров’я зазначених подій, життя, стоматологічних та офтальмологічних. Кожен план виплачує допомогу, щоб допомогти з витрат, не охоплених великими медичними.

Інші фінансові продукти, які можуть допомогти вам з медичними витратами гнучкі рахунки витрат (FSAs) та медичні ощадні рахунки (HSAs).

гнучка рахунки витрат

Гнучка рахунки витрат дозволить вам відкласти в сторону до оподаткування доларів, які будуть використовуватися на медичні витрати. FSA краще всього використовувати в поєднанні з головної медичної політики і витрат, які ви знаєте, ви будете нести протягом покривається періоду.

Ось як це працює: При реєстрації в план, ви обираєте, скільки грошей ви хочете відніматися з вашої зарплати кожен період і поклав на свій рахунок FSA. Важливо, що ви зіткнетеся з реалістичною оцінкою вашого з власної кишені витрати на медичне обслуговування, тому що якщо ви не використовуєте всі гроші, ви втратите його.

медичні ощадні рахунки

Щоб бути законною, HSA повинні бути створені у поєднанні з кваліфікованою страховий поліс, який має річний франшизи не менше $ 1100 для приватних осіб і $ 2200 для сім’ї. Ці рахунки дозволяють прибрати до оподаткування доларів, які будуть використовуватися для кваліфікованих медичних витрат. Якщо грошей на рахунку не використовується, він продовжує рости з плином часу і, по інвалідності та / або у віці 65 років, гроші можуть бути зняті і використовуватися для чого-небудь, без штрафу.

Отримання більш чітке уявлення про ваших фінансах допоможе вам визначити, які зміни ви можете зробити, щоб захистити себе у випадку медичного події. На щастя, є багато книг і веб-сайтів з робочими листами, які можуть допомогти вам розрахувати свої доходи, витрати та активи. Якщо вам потрібні додаткові вказівки про те, як рухатися вперед з вашої фінансового планування, ви можете проконсультуватися з фінансового планування, страхового агента або некомерційна організація, яка пропонує фінансові консультації.