Часті питання участі страхових кільце ви повинні знати about_

Ось це так! Ви і ваша наречена, нарешті, придбав обручку, і це дійсно здорово. Звичайно, це було дорого занадто. Але тепер ви отримуєте турбує. І ювелір рекомендується страхування обручку. Не можна сказати, що твоя наречена регулярної легковажна людина, але вона може бути трохи недбалої про видалення її дзвінків, якщо вона працює (вона лікар і таке робить його добре!).

Але що, якщо вона просто забуває, де вона міститься кільце, а потім вона не може знайти його знову? Сама думка про втрату, що дороге кільце дає мені головний біль. Але немає ніякої необхідності, щоб це відбулося. Ви можете легко переконатися, що ви отримуєте страховий обручку для обручки на пальці нареченої і захистити свої інвестиції.

Яким участь роботи кільця страхування?
Процес дуже простий. Так само, як ви отримаєте страховку домовласника на свій будинок, ви також можете отримати страховий обручку. Ви також можете додати свої дані кільце страхування вашої домашньої страховий поліс, так як ви будете зберігати або носити його в вашому домі, і що різко підвищує вартість вашого страхового поліса додому. Якщо ви перемістіть після заручин, будь ласка, переконайтеся, що ви передаєте політики з вами, щоб ваш новий будинок і видалити його зі старого будинку, де він зареєстрований. Також зверніть увагу, однак, що всі політики Головна страховка не покриє всі витрати на обручку, якщо він втрачений або вкрадений. Кільце заміни участі страховий поліс є кращим вибором, бо ця політика може платити вам за нове кільце, що точно така ж, як і стара, і в поточній ринковій вартості.

Що потрібно для страховий поліс обручку?
Ви повинні переконатися, що у вас є квитанції і справжність сертифікатів для вашого обручки готові, так що ви можете подати заявку на страхування обручку. Ви також будете мати, щоб отримати кільце оцінка, виконана оцінити вартість кільця; оцінки визначає ті гроші, які ви повинні будете заплатити за участь вашу страховий поліс кільце.

Може ювеліри також забезпечити страхування обручку?
Так, вони можуть. Ювеліри також мають страхові поліси, якими вони підтримують ваше обручку і покрити її участі страхових кільце. Ваша участь правом будуть захищені, але охоплення надаються цими різними сортами участь політики кільця страхування можуть відрізнятися. Дізнайтеся точно, скільки вам доведеться платити за страховку кільцем і те, що пропонується в якості компенсації, коли ви втрачаєте своє кільце, перш ніж зробити політики ювеліра.

Чи потрібно окреме страхування обручку?
Та ви робите. Простий причиною цього є те, що чоловічий кільця використовувати більшу кількість золота, ніж жінок кільцями. Ця невідповідність може бути врівноважена жінок, що використовують більше каміння в обручках, але в цілому більшість ювелірів радив би взяти на окремих страхових обручку, щоб захистити ваші обручки. Страхування Обручка також поширені у вигляді оцінюється в ціновій політиці, і в цьому виді страхування, ви можете встановити вартість вашого кільця за вищою ставкою, а потім сплатити страхові внески. Ви окупляться більшої суми, які ви встановили для вашого обручки з цим корисним політику страхування кільце заручини.

Ми сподіваємося, що це просте обручку страхового поліса керівництво допомогло вам знайти те, що ви шукаєте.