Ціна на золото б’є новий максимум – 2010

Золото є найпопулярнішим дорогоцінним металом, в якому люди вкладають. Це притулок agaainst будь-якої економічної, політичної, соціальної або валюту на основі криз, таких, як: інвестиційний ринок знижується, валюта недостатність, інфляція, війни і соціальні заворушення.

Золото на відміну від облігації. Золото не звертає ніякої цікавості. Але, золото не може стати марною, як зв’язок може. Значення обох зліт і падіння у вільній ринковій торгівлі.

Золото теж не stock.Gold не має працівників, які не спілок, що не звертає ніякої медичного страхування, не має ніякої переплати генеральний директор, не потрібно позичати гроші у банку, і спад-доказ. Золото просто сидить там, у вашому сховище спокійно робити свою роботу. Можна зрозуміти, чому для середнього біржового маклера або фінансового консультанта, золото залишається повною загадкою.

На жаль для своїх клієнтів, біржові брокери рідко рекомендуємо інвестувати в золото або срібло. Незважаючи на значний у порівнянні з минулим роком доходи вони продовжують ігнорувати прибутку генерується в поточному бичачому ринку.

Протягом всієї історії золото часто використовувалося як грошей, і замість з посиланням на ціни на золото, всі інші товари були виміряні в золото.

Вплив на ціни на золото:
На наступний день ціна на золото обумовлене попитом і пропозицією. Тому що більшість з коли-небудь видобутого золота досі існує і потенційно в змозі прийти на ринок для rightprice, на відміну від більшості інших товарів, накопичення та утилізації грає набагато більшу роль у, що впливають на ціну. В кінці 2006 року було підраховано, що все золото, коли-небудь видобутого склав 158 000 тон. Враховуючи величезну кількість зберігається золота в порівнянні з річний обсяг виробництва, ціни на золото в основному постраждали від змін у настроях, а не зміни до річний обсяг виробництва. У часи національної кризи, люди бояться, що їх активи можуть бути конфісковані і що валюта може стати марною. Вони бачать золото у вигляді твердої речовини активів, які завжди будуть купувати їжу або транспортування. Таким чином, за часів великої невизначеності, особливо коли війна боялися, попит на золоті долари були rises.When Ully конвертовані в золото, як рахували гроші. Проте, більшість людей переважніше носити з собою паперові банкноти, а не трохи важчий і менш ділиться золотих монет. Якщо люди боялися їх банк зазнає невдачі, перспективі банк може бути результатом. Саме це відбулося в США під час Великої депресії 1930-х років, що призвело президента Рузвельта нав’язати надзвичайного стану в країні і заборонити володіння золотом громадянами США.

Акції та облігації процвітають в сильних економічних часів і несуть вищі ризики в погані часи. На відміну від цього, золото ігнорує спадів і робить добре, коли ці та інші traaditional інвестицій невдачу.

Перша фіксація відбулася 12 вересня 1919 між п’ятьма основними золоті злитки трейдери і переробники дня. Ціна на золото тоді було чотири фунти 18 шилінгів і дев’ять пенсів за тройську унцію. Через державного контролю і війною надзвичайних ситуацій, Лондонського фіксингу золота була припинена в період між 1939 і 1954 роками. Ціни на золото встановлюються в доларах США (USD), фунт стерлінгів (GBP) і європейського євро (EUR).

Історично склалося, що кріплення відбулася два рази в день у Міському офісах NM Rothschild & Sons в Санкт Lane Суизина, але з 5 травня 2004 він проходить по телефону. У квітні 2004 року, NM Rothschild & Sons оголосила, що планує відмовитися від торгівлі золотом і з кріпильних золото Лондона. Barclays Bank зайняв своє місце з 7 червня 2004 року, і голови зборів, раніше обіймав постійно, Ротшильди, в даний час обертається на рік. 21 січня 1980 досягла Gold Fixing за ціною $ 850, причому ця цифра
ні обігнав до 3 січня 2008 року. Це відбувається, коли новий рекорд в $ 865,35 за тройську унцію був встановлений в ранковий фіксінг. Тим не менш, з інфляцією, високими 1980 дорівнюватиме ціні $ 2398,21 в 2007 доларів. Таким чином, 1980 рекорд досі тримає в реальному вираженні.

Якщо повернення на облігації, акції та нерухомість не є адекватною компенсацією ризику та інфляції, то попит на золото та інші альтернативні інвестиції, такі як товари збільшується. Прикладом цього є період стагфляції, яка сталася в 1970-х і який привів до формування економічного міхура в дорогоцінні метали.

Ціна на золото котирується в доларах США за тройську унцію.

З травня 2004 вона була проведена по телефону. Голова починається з ‘намагається’ ціни. Представники п’яти кріпильних елементів «реле ціна їх дилінгових центрів. І вони знаходяться в контакті з іншими дилерами. Учасники ринку потім оголосити, скільки золота вони готові купити або продати за цією ціною. Дилерів, які знаходяться в контакті зі своїми клієнтами, може змінити їх порядок або додати до нього або скасувати його в будь-який час, положення оголошені дилерами є нетто-позиції видатним серед всіх своїх клієнтів. (Якщо він купує дві тонни, а інший продає одну тонну, то він оголошує себе покупцем однієї тонни.) Якщо більше золота потрібно, ніж пропонується, то ціна буде підвищений (і навпаки), поки не буде досягнута рівновага . У цей момент ціна золота фіксована. У дуже рідкісних випадках ціна буде зафіксована, коли є дисбаланс, на розсуд голови виправити.

Традиція фіксуючого Золото Лондона було те, що учасники могли підняти маленький прапор Сполученого Королівства на їхньому столі, щоб призупинити розгляду. У відповідності до системи кріплення телефон, учасники можуть зареєструватися паузу, сказавши слово “прапор”, і стілець закінчує збори з фразою “Там немає прапорів, і ми фіксовану”.

Хоча золото торгується на ринках в усьому світі, ринок, по суті, так як однорідна ціна на золото завжди в доларах і золото торгується в “Локо Лондон» (золото результату в Лондоні і зустріч лондонських стандартів торгівлі). Виправлення Лондоні PM зазвичай розглядається як основна довідкова ціна протягом дня і це ціна, найчастіше використовуються в контрактах.

максимальний прибуток інвестиції в золото
У смутні часи, як ми знаходимо outselves сьогодні, дорогоцінні метали буде вести себе як валюти-збереження багатства і сил опору дефляції. Там завжди були унікальними періодів в американській історії, в якій золото і срібло раптово діяти, якщо вони були найбільш дефіцитним товаром на планеті!

З травня 2004 вона була проведена по телефону. Голова починається з ціни a’trying. Представники п’яти кріпильних елементів «реле ціна їх дилінгових центрів. І вони знаходяться в контакті з іншими дилерами. Учасники ринку потім оголосити, скільки золота вони готові купити або продати за цією ціною. Дилерів, які знаходяться в контакті зі своїми клієнтами, може змінити їх порядок або додати до нього або скасувати його в будь-який час, положення оголошені дилерами є нетто-позиції видатним серед всіх своїх клієнтів. (Якщо вона
покупка двох тонн, а інший продає одну тонну, то він оголошує себе покупцем однієї тонни.) Якщо більше золота, ніж потрібно пропонується, то ціна буде підвищений (і навпаки), поки не буде досягнута рівновага. У цей момент ціна золота фіксована. У дуже рідкісних випадках ціна буде зафіксована, коли є дисбаланс, на розсуд голови OFTHE виправлення.

Протягом всієї історії золото часто використовувалося як грошей, і замість з посиланням на ціни на золото, всі інші товари були виміряні в золото. Після Другої світової війни золотий стандарт був створений після 1946 Бреттон-Вудської конференції, фіксуючи priceat золота $ 35 за тройську унцію.

На даний момент в історії нашої країни, інвестори стикаються з невизначеним майбутнім. Ліберальна витрати цього року збільшилося бюджетного дефіциту далеко за межі того, що ми були оголошені “з-під контролю Буша Республіканська витрат”.

Протягом цих десятиліть, інвестиційний попит на дорогоцінні метали перевищує пропозицію, ціни роздувають, а прибуток може бути драматичним. Візьмемо,
Приклад останнього бичачого ринку для pecious металів у 1970 році. Ціна на золото помножене на 24 разів, а срібло помножене більш ніж 30 разів. , При цьому прибутки в тому масштабі, золото і срібло важко чинити опір як чистий прибуток п’єс.

золото виживає і процвітає в погані часи
Справді, в останні роки, ціни на золото і срібло більш ніж в чотири рази. Дійсно вражає! Тим не менше, ці досягнення перебувають далеко від 24-30 разів минулого залишаючи нас з думкою, що все ще існують значні вигоди ще попереду в цьому бичачого ринку.

На відміну від акцій, облігацій і нерухомості все залежить від американській і світовій економіці, щоб бути сильною і зростаючої. Прямо зараз, це не так. США ледь вибився важкої дворічної рецесії, іпотечна криза все ще триває, уряд до цих пір володіє величезними шматками банків країни, проходить по всій іпотечної індустрії, управляє найбільшим страховиком у світі, і ледве врятували General Motors.

Gold Fixing або лондонського фіксингу золота або золота Fix, це процедура, за допомогою якої ціна на золото перебуває на Лондонському ринку п’ятьма членами золотого пулу Лондоні. Він призначений, щоб виправити ціну для врегулювання контрактів між членами ринку злитків Лондоні, але, неофіційно, Gold Fixing забезпечує визнаний курс, який використовується в якості орієнтира для ціноутворення більшості золотих виробів всьому світові ринки.

Зафіксувати ціну золота відбувається два рази на день о 10:30 і 3 вечора за лондонським часом.

Хоча золото торгується на ринках в усьому світі, ринок, по суті, так як однорідна ціна на золото завжди в доларах і золото торгується в “Локо Лондон» (золото результату в Лондоні і зустріч лондонських стандартів торгівлі). Виправлення Лондоні PM зазвичай розглядається як основна довідкова ціна протягом дня і це ціна, найчастіше використовуються в contracts.The ціна на золото вказані в доларах США за тройську унцію.

Традиція фіксуючого Золото Лондона було те, що учасники могли підняти маленький прапор Сполученого Королівства на їхньому столі, щоб призупинити розгляду. У відповідності до системи кріплення телефон, учасники можуть зареєструватися паузу, сказавши слово “прапор”, і стілець закінчує збори з фразою “Там немає прапорів, і ми фіксовану”.