Це життя собаки, коли укуси кредитної кризи.

Наші чотириногі друзі забуті жертви рецесії. У сім’ях по всій країні тугіше затягнути пояси, наші собаки в першу чергу відчувати холод вітри економічного спаду. З більших і більших побутових купюри, які мають до оплати, навряд чи варто дивуватися, що сім’ї придивляються рахунки ветеринарів, зростання страхових полісів і повсякденного змісту.

Рецесія б’є добробут собаки на два фронти. По-перше багато інших домашні тварини в даний час відмовилися, і, по-друге, люди, які взяли бездомних у минулому більше не може дозволити собі додаткові витрати.

Відомо Battersea собак і кішок Головна спостерігається велике збільшення кількості бездомних, які були залучені до них. З іншого боку, 20 відсотків менше людей йдуть вперед, щоб забезпечити будинки в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Dogs Trust, яка працює 17 центрів по всій Великобританії, повідомив, що собака приймає 5:55 Перенесення місяців, у порівнянні з усього лише три місяці в минулому.

Проблеми особливо актуальні для власників собак, чиї домашні тварини потребують регулярного медицини і ветеринар лікування. Сага Страхування вважає, що законопроект середньому ветеринара для собаки становить £ 300, хоча вартість може розтягнутися на кілька тисяч для серйозних умов.

За останні п’ять years1.6 мільйонів собак і кішок власники неохоче повинен був мати своїх вихованців придушити, оскільки вони не можуть дозволити собі лікування. Ще багато упущені лікування рекомендовані їх ветеринари через високу вартість.

Страхові поліси більше не може покладатися, щоб покрити зростаючі витрати. Найбільш швидко зростаючий сектор страхового ринку є забезпечення покриття для домашніх тварин. Значення цього сектора, збільшилося до £ 440 млн у минулому році, які страховики провину на зростаюче число претензій.

Синій Хрест благодійність тваринного добробуту і добробуту тварин Повис Цільового як повідомили значне збільшення кількості покинутих кішок і собак. У спробі вирішити проблему, Battersea буде видання керівництва пропонуючи шляхи, щоб заощадити гроші при догляді за собакою.

Dogs Trust рекомендує Вам купити оптом, годувати тварин сухим кормом, а не консервовані і уникнути цих дорогих додаткових послуг, як блискучі комірами. Рятувальних центрів є хорошим місцем для початку, коли шукаєте собаку. Ваш новий вихованець мали всі свої щеплення і часто ви будете отримувати кілька тижнів безкоштовне страхування і поради.

Роберт Джонс знав, що покупка Бернський зенненхунд називається Харві буде довгострокове фінансове зобов’язання, оскільки вони страждають від проблем зі здоров’ям. Яке ж було його здивування, коли він виявив, що страхова премія собаки було майже стільки, скільки страхуванні свого будинку. Коли Харві було чотири роки, Роберт придивився до цін і отримав кришку за £ 23 на місяць. Однак, коли собака досягає шести років, це може бути важко, щоб отримати страховку або премій різко зростати. Харві тепер коштує £ 36 Роберт, в порівнянні з його будинком страхування в розмірі £ 44.