Хід може бути причиною, щоб мати критичне охоплює хвороба

Критичні страхування хвороби може надати вам кришку, якщо ви з діагнозом критичного захворювання зустрів вашу політику страхування у визначеннях. Там може бути близько семи основних варіантів, які можна знайти на більшості критичних захворювань політику. До них відносяться: рак, інфаркт, інсульт, ниркова недостатність, розсіяний склероз, аортокоронарне шунтування і основні трансплантації органів. Якщо ви страждаєте від будь-якого з цих хвороб під час Вашого терміну страхування, обкладаються податком суми одноразової може бути присуджена до вас. Критичні страхування хвороби, можливо, допомогли одному і багато вийти з фінансових проблем у зв’язку з втратою доходу страждає людині.

Рак може бути названа найголовнішою причиною для критичних претензій хвороби подальшим серцевого нападу. Тепер ми поглянемо на інсульт, вважається третім за величиною джерелом критичних претензій хвороби у Великобританії.

хід
За даними асоціації інсульту 1999, близько 100 000 чоловік можуть заразитися інсульту щороку у Великобританії. За медичними кроками, близько 70 відсотків, більш імовірно, щоб вижити цієї критичної хвороби на один рік. Інсульт є небезпечним критичних захворювань, як це може зробити страждає людини відключено. Опитування показують, що інсульт може бути причиною найбільшої відповідальних рішень по інвалідності 300000 жертв у будь-який момент часу у Великобританії.

Крім того, відповідно до асоціації інсульту 2002 приблизно 10 відсотків жертв інсульту страждання може бути пенсійного віку. Крім того, близько 33,3 відсотків людей, які страждають від цієї критичної хвороби може закінчитися тим, що був відключений. Інвалідність може змінити чиєсь життя. Якби це не було для страхування критичних захворювань, зміна потреби відповідно до інший спосіб життя, можливо, не були розглянуті. Наприклад, купівля автомобіля для інвалідів, розміщення будинку на інвалідній колясці і навіть запуск нової підготовки різних робіт. Крім того, близько 33 відсотків людей, може також помирають через цього критичного захворювання через 1 рік після діагностики і спроби лікування, а інші можуть ще зробити хороше відновлення.

За даними Управління національної статистики 2005 року, в 2004 році, близько 0,8 відсотків чоловіків різного віку, можливо, страждав критичних захворювань, таких як інсульт. Крім того 0,1 відсотка чоловіків у віці 16-44 контрактом тією ж хворобою, 0,8 відсотка у віці від 45-64 років, 1,1 відсотка у віці від 65-74 і 5,4 відсотків у віці 75 років або більше всіх постраждав від критичних захворювань, як інсульт. Що ж стосується жінок, то результати можуть дещо відрізнятися. У 2004 році, 0,6 відсотка жінок різного віку страждають від інсульту. Дані про подальше показали, що це критичні захворювання також впливають 0,7 відсотка жінок різного віку, 0,2 відсотка у віці від 16-44, 1,5 відсотка у віці від 65-74 і 1,9 відсотка у віці 75 років і більше.

Хід можна розглядати як третя провідна причина критичного захворювання стверджує у Великобританії. Відсоток критичних захворювань, як інсульт чоловіків удару набагато більше, ніж жінок, як показано раніше в статті. Причиною може бути те, що чоловіки можуть бути більш уразливі і схильні, ніж жінки. Крім того, чоловіки можуть не мати занадто багато вільного часу, щоб мати огляди регулярно, так що критичні захворювання можуть бути виявлені раніше. Таким чином, одним з можливих рішень може бути мати критичне охоплює хвороба, яка може захистити вас у випадку, якщо ви постраждали від такого захворювання в майбутньому.