Хто може подавати позов про рушійну аварію і як зробити один

Для тих осіб, які мають подати позов про дорожньо-транспортній пригоді, весь процес може бути стрес. Подачі претензії у встановленому порядку, принаймні переконатися, що ваші претензії, обробляється і розглядається. Якщо ви не в змозі слідувати вашим юридичним обов’язкам, ви не будете мати право на отримання потенційних вигод, які ви були застраховані через ваше страхове покриття автомобіля.

хто може подати позов про дорожньо-транспортній пригоді?

Водії з дійсним страхове покриття автомобіля може розмістити позов про дорожньо-транспортної пригоди у разі потреби. Проте, водій повинен працювати автомобіль з ліцензією юридично дійсне водійське посвідчення. Будь водіїв, які вказані в якості імені драйвера на конкретному страхового покриття автомобіля також можете розмістити претензію, коли стався нещасний випадок. Тим не менш, ті ж вимоги справедливі для водіїв, названий з власником поліса. Ніякі претензії не будуть розглядатися для тих, хто не застрахований.

чи не все одно, як довго покриття автомобіля страхування набув чинності?

Це не має значення, як довго окремі займає свій страховий захист для свого автомобіля. Політика може бути в силі протягом десяти місяців, через три тижні, через п’ять днів, або будь-яку кількість місяців, тижнів або днів. Важливо те, що поліс діє і до теперішнього часу. Поки покриття автомобіля страхування діє, претензії можуть бути розміщені зі страховиком.

Є твердження, обробляти різні для страхувальника та іменовані драйвери?

Процес подачі претензії, так само незалежно від того, хто поміщає його. Ті ж кроки повинні послідувати і визначення відбувається однаково для обох типів обставин.

які обов’язки або відповідальності має відбуватися, коли подання претензії?

Хоча обов’язки водія При пред’явленні претензії можуть змінюватись і серед страховиків і охоплення, застосовуються такі загальні обов’язки, які повинні відбутися:
• Драйвер, що беруть участь в аварії повинні розділити його інформацією, в тому числі і контакти та інформацію про страховку, ні з ким, що беруть участь в аварії, поліції, і страховик.
• Водій повинен повідомити про аварію протягом певного терміну в поліцію і до страховика.
• Водій, як очікується, не взяти на себе провину за нещасний випадок.
• Водій повинен прийняти контактну інформацію для всіх свідків аварії.

що повинно позивача сказати страховика?

Будь-яка людина, з домаганнями відносно автомобільної аварії повинен повідомити страховика якомога швидше. Всі відповідні деталі повинні бути пов’язані і всі представленої інформації повинен бути точним. Неточна інформація може звести нанівець претензії ще до того, запускається. Претенденти повинні слідувати конкретні вказівки, що його страховик має у місце для повідомлень про аварії та пред’явлення вимог. Вони також повинні бути готові повторити їх інформацію або надати докази, якщо будь-який наявний. Звичайно, само собою зрозуміло, що позивач повинен мати свою політику інформації, коли він зв’язується зі своїм страховиком.

Intro: Деякі процедури необхідно слідувати в разі аварії. Тільки деякі люди можуть розмістити претензію і певні обмеження слідувати з цим також.