Христина Lasala & Майкл Блумберг дивні політичні союзи

Стільки, скільки я обговорював неналежна поведінка Христини Lasala в обробці theWTC касою є тонна провини, щоб піти навколо, коли ми вважаємо, що 1 мільярд доларів було відмовлено в WTC рятувальників, які хворі і вмирають. Як я спочатку заявив, мета цього блогу була підняти суспільне обурення, щоб спробувати отримати урядові чиновники вогнем Крістін Lasala або, в ідеалі, знайти нову організацію в управлінні коштами робочим WTC порятунку. Але навіть мер Майкл Блумберг прийняв до захисту Крістін Lasala і те, яким чином Фонд WTC страхування в даний час працюють. Він продовжує представляти таку оборону, як герої, які увірвалися Ground Zero без коливань страждає від емфіземи, різні інші дихальні проблеми, і навіть рак.

Bloomberg цитувався у статті CBS News про зростаючі настроїв стурбовані управління Крістін Lasala про $ 1 мільярд. Bloomberg заявив, що “вони просто не знають фактів. Справа в тому, Конгрес не створив компенсаційний фонд жертв “, сказав мер. “Ми хотіли б, щоб вони зробили це, ми попросили це, вони створили полон страхової компанії. І страхова компанія може платити тільки грошові кошти, якщо хтось подає до суду на нас до суду і виграє судове рішення проти нас “. Перевірку, що Bloomberg заявив, цікавий тим, що він в основному схваливши Крістін Lasala використовувати $ 1 млрд на захист від судових позовів, зроблених хворими WTC рятувальники або сім’ям тих, чиї близькі померли. І така позиція з Bloomberg так жахливі, як він в основному йдеться, що перший пріоритет гроші, які Конгрес негайно призначених для WTC фонд страхування був ветеринаром цих випадках, на відміну від допомоги тим, які були б в набагато кращому здоров’я сьогодні, якби вони отримали одно, коли ці гроші був затверджений на відміну від 2015, коли можливо Крістін Lasala розраховує почати платити з цього фонду. І, звичайно, він не може бути достатньо того, що згадані Крістін Lasala будете заробляти $ 350 000 на рік, а ті, хто страждає очікування.

Для Майкла Блумберга, по суті, прийняти позицію, що працівники рятувальних WTC тільки платять, якщо вони побили команді Крістін Lasala про адвокати (юристи фінансуються, що $ 1 млрд) у суді. А потім Bloomberg прийняти позицію, що “страхова компанія може платити тільки гроші, якщо хтось подає до суду на нас до суду і виграє в суді проти нас” є найгіршим з усіх. Христина Lasala і Фонд страхування WTC може виплачувати ким би вони не побажають. Конгрес схвалив це $ 1 мільярд, тому що американці були в жаху від 9/11 і відчував до рятувальників, які допомогли відновити Нью-Йорку. Якщо Крістіна Lasala почав допомагати тим, хто страждав, що не борючись з кожної справи в суді я дуже сумніваюся Конгрес буде розслідування. Замість того, щоб, борючись героїчного порятунку WTC працівників і бути сильно компенсованих а витрачати гроші на ці випадки, Крістін Lasala і Світового торгового центру Фонду страхування знаходяться під слідством Конгресом.