Хороші результати проти погано на страхування житті не медичне обстеження

Вам відомо, що страхування життя не медичне іспит не доступні? Цей тип терміна варіант Покриття Life тепер доступний для клієнтів, щоб вибрати. Майте на увазі, що є хороші переваги, а й недоліки у виборі цієї опції.

Компанії зі страхування життя роблять подібного варіанту на ринку. , Не маючи медичного обстеження, яке зазвичай супроводжує нову політику життя (термін життя покриття або цілі Покриття Life) страховик істотно беручи більше ризик.

Переваги страхування житті не медичне обстеження:

* Ні страхування життя фізичних іспити, необхідні
* Нормальні варіанти для Term Покриття Life і раніше доступні для цього
* Можна застрахуватися негайно
* Іноді ви можете роздрукувати політики прямо на комп’ютері (термін онлайн страхування життя)
* Без медичного страхування життя ви можете тепер бути страховий, на відміну від життя, яка вимагає охоплення іспиту
* Додати ще втрати годувальника на інші життя політика
* Ваш, можливо, вже є термін політики на роботі. Ви можете додати, що політика

Ця опція забезпечує зручність. Зазвичай вам доведеться встановити призначення для медичного іспиту та зачекайте кілька тижнів для результату. З без фізичного варіант страхування життя Ви можете застрахуватися відразу. Зробіть своє життя страхової премії оплату онлайн і бути застраховані в той же день з не іспит варіант.

негативні аспекти страхування житті не медичне обстеження:

* Ваші премії життя буде зростати зі збільшенням ризику не мають медичного огляду
* Втрати годувальника обмежена до $ 250,000 варто охоплення
* Ви можете отримати знижку страхування життя, якщо ви берете на себе фізичне

Наша порада:

Проходячи іспиту є лише маленька незручність, і це робиться тільки один раз. Крім того, витрати на страхові внески будуть значно скорочені хоче застрахуватися з іспиту, ніж без нього. Взявши медичний огляд Вашого терміну ліміти життя піднімаються і ви можете придбати потрібну кількість втрати годувальника, що вам потрібно.

Після подачі заяви на політику компанії зі страхування життя просить медичне обстеження протягом 30 днів або менше часу. Близько 10-15 хвилин це все, що вам потрібно для проведення експертизи. Вони надають Вам номер або адресу електронної встановити призначення.

Медичний представник прибуватиме, і:

* Подивіться в додаток і перевірте відповіді з вами
* Поставити ще кілька питань про охорону здоров’я
* Візьміть ваше кров’яний тиск
* Перевірити ваш пульс / імпульс
* Потребують сечі від вас
* Візьміть невеликий зразок крові
* Іспит займає близько 10-15 хвилин

Фізичні покрита компанії зі страхування життя. Це все включені в додаток, щоб визначити ваші страхові. Якщо страховик вважатиме через тести, які не є найкращим кандидатом, то вони не зможуть застрахувати вас, і ви не будете платити ні за що. Іспит, щоб захистити вас і компанії.

Це невелика незручність відкриває набагато більше можливостей для висвітлення життя і серйозна економія.

Якщо у вас немає ніяких проблем з прийняттям фізичного обстеження ми припускаємо, що ви берете його на крок далі, порівнюючи ставки по страхуванню життя, перш ніж ви насправді купити страхування життя.

Ви порівняти кращі ставка Термін страхування життя кількох відомих компаній і вибрати кращий політика, який підходить вам і потребам вашої родини. Знижка страхування життя легко знайти, якщо застосувати цей метод. Після покупки термін політика вашої премії замкнені протягом терміну дії поліса. Термін життя політика може варіюватися від 1 року до 30 років і більше.

Подумайте, чому ви плануєте купити страхування життя

Це важливий фінансовий продукт необхідності в захисті тих, які залежать від вашого доходу (ваші діти). Вибираючи для пропуску іспиту ви можете поставити себе в положення, коли вам не вистачає страхування життя. Якщо що-небудь трапиться з годувальником сім’ї можуть як і раніше стикаються з фінансовими труднощами, якщо недостатня кількість охоплення життя набувається.

Щоб знайти кращий поліс страхування життя порівняти ставки по страхуванню життя на лінії, вибрати кращу політику для вас і робити швидкі медичне обстеження. Зробити все це швидко, і ви будете застраховані перш ніж ви знаєте.