Хороша новина для американців законопроект про реформу охорони здоров’я

У століття складних економічних труднощів, здоров’я та стоматологічного страхування може бути дуже важко придбати з Америки, брокери AOS здоров’я, не кажучи вже підтримують, через дорогі премій або продовження лікування певних захворювань. З хронічними захворюваннями, навіть франшизи може призвести до фінансової катастрофи. Америки, брокери AOS здоров’я не винні, бо природа приватний бізнес, щоб досягти успіху з фінансової вигоди, але зростання цін на медичні витрати зробили його більш і більш важко підтримувати доступні премії. Реформа охорони здоров’я Білл пропонує рішення для планів медичного страхування, що полегшити тягар як для окремої людини, так як Америка, брокери AOS здоров’я.

стоматологічного здоров’я

Рахунок реформи охорони здоров’я говориться, що до 2014 року, всі американці будуть зобов’язані отримати медичну страховку (яка включає в себе стоматологічну плану). З ростом числа людей, які насправді буде можливість отримувати лікування, попит на полі буде рости. Для того щоб протистояти цій проблемі, фінансування буде доступно для тих, хто в полі для подальшого підвищення їх навичок та освіти. Результат буде більш стоматологів для лікування великої кількості людей, які потребують стоматологічної допомоги. Фінансування також буде надана до Америки, AOS здоров’я брокерів для профілактичного лікування, тим самим знижуючи довгострокові витрати на медичну допомогу.

Медичні

Хоча Америки, брокери AOS здоров’я буде новий басейн конкуренції, там будуть якісь аспекти законопроекту, безумовно віддають людині. Річний ковпачки-Замість того, обмеження на кількість коштів, що виплачуються з страхування, реформи охорони здоров’я закон пропонує щорічно шапки. Постійний догляд-страховка покриває тих, хто хворий, навіть якщо є втрати роботи. Ті, у кого вже існуючі умови не може бути відмовлено індивідуальний план здоров’я.

Інші переваги

Одним з найбільш важливих факторів законопроекту про реформу охорони здоров’я, що більшість громадян США буде мати індивідуальний план медичного страхування. За даними опитування, оцінки показали, що з 2010 року, було майже 50 мільйонів чоловік в США без особистого медичного страхування. До 2014 року майже кожен громадянин США доведеться або іншій формі дешевого медичного страхування (шляхом обміну) або винагороди працівникам за рахунок роботодавця. Америки, брокери AOS здоров’я буде мати багато можливостей для диверсифікації пакети: Медичне страхування для малого бізнесу, медичне страхування для фізичних осіб, дешеві медичне (шляхом обміну), плани групи страхування і корпоративних страхових планів. Новий ринок для здоров’я брокери будуть, очевидно, люди, які знаходяться між 1,3 і 4 рази рівня бідності (яка оцінюється в $ 22 000 на сім’ю з чотирьох осіб).

Планування нових змін у сфері охорони здоров’я не є простим завданням. Там буде багато коригування всієї структури всіх аспектів лікування: роботодавців, працівників страхових компаній, лікарів, адміністраторів і всього населення. Америки, брокери AOS здоров’я матиме нові правила дотримуватися, але вони будуть також придбати допомоги, якого не було раніше від уряду. Ідея проста: Там не погана новина в тому, що всі американці будуть мати можливість дозволити собі медичну страховку. Працювати разом стара традиція, яка скоро стала символом американської охорони здоров’я.